Video : Interview ENorm en Sempre Crescendo n.a.v. gezamenlijk concert op 13 juni

Wanneer orkestklanken en rock elkaar ontmoeten, ontstaat iets bijzonders. Op zaterdagavond 13 juni vanaf 19:30 uur pakken muziekvereniging Sempre Excelsior en de populaire rockband ENORM samen het podium van Openluchttheater Brilmansdennen voor Sempre Excelsior meets ENORM. Een afwisselend concert waarin iconische rockklassiekers en verrassende arrangementen elkaar afwisselen. Een van de hoogtepunten wordt het optreden van sopraan Karin Hertsenberg met ENORM-zanger Eric ten Bos en orkest.

Rock ontmoet harmonie het verhaal achter een uniek concert in Losser! Ronald & Eric ten Bos (ENorm) in gesprek met Reny Even en Anne-Marie Meijerink (Sempre Excelsior). Het gesprek wordt geleid door Wilma Breukers en de video is gemaakt door Okko Smit, beiden van Hallo Losser.

Nadere informatie over het concert vind u hier.

Geplaatst in: Beeld & geluid, Nieuws
Avatar foto
AUTEUR

Wilma Breukers

Ik ben Wilma Breukers. Geboren en getogen in Enschede, maar inmiddels verknocht geraakt aan Losser waar ik sinds een aantal jaren woon en werk. Omdat ik van Losser ben gaan houden wil ik het dorp ook beter leren kennen. Het werk als redacteur bij Hallo Losser draagt hier aan bij.

Ik houd van schrijven, van toneel, theater en cultuur. Ik heb vroeger veel redactiewerk gedaan bij de lokale omroep in Enschede en ben ook jarenlang lid geweest van een toneelvereniging. Ik ben getrouwd en heb een dochter die niet meer thuis woont.

Scroll naar boven