Twee doden en twee gewonden bij ernstig arbeidsongeval in Gronau

Bij een ernstig arbeidsongeval op de bouwplaats van het Werner-von-Siemens-Gymnasium in Gronau zijn donderdagmiddag twee mensen om het leven gekomen. Twee andere personen raakten lichtgewond. Dat meldden de hulpdiensten ter plaatse.

Het ongeval vond plaats op de bouwplaats van de middelbare school aan de Laubstiege. Na de melding rukten de Duitse brandweer, politie en ambulancedienst met een groot aantal hulpverleners uit. Ook kwam een traumahelikopter ter plaatse.

Ondanks de inzet van de hulpdiensten kwamen twee personen bij het ongeval om het leven. Twee andere betrokkenen liepen lichte verwondingen op.

De omgeving van de bouwplaats werd ruim afgezet om de hulpdiensten de ruimte te geven. De Laubstiege werd ter hoogte van de school afgesloten voor het verkeer. Verkeersdeelnemers moesten omrijden.

Wat er precies op de bouwplaats is gebeurd en hoe het ongeval heeft kunnen plaatsvinden, was donderdagmiddag nog niet duidelijk. De omstandigheden van het dodelijke arbeidsongeval worden onderzocht.

Foto : Dennis Bakker (112Twente)

Geplaatst in: Nieuws
Hallo Losser - Alles van, voor en over Gemeente Losser
AUTEUR

Nieuwsredactie Hallo Losser

Hallo Losser wordt actueel gehouden door een groot aantal vrijwilligers. Wij geloven dat de Gemeente Losser vitaal en energiek blijft als we weten wat er speelt in de dorpen en als kleurrijke inwoners van onze gemeente een plek hebben om hun verhaal te vertellen.

Scroll naar boven