Podcast Ondernemen: Jordy Leussink over markten, ondernemen en online kansen

Links is Jordy rechts zijn compagnon Arno Vije bij rondsnuffelen en Standhub

Wie regelmatig een markt, braderie of fair bezoekt, ziet vooral de gezelligheid. Jordy Leussink zag ook iets anders: standhouders en organisatoren die elkaar maar moeilijk weten te vinden. Hij kende dat probleem uit eigen ervaring, want jarenlang stond hij zelf op markten met 3D-geprinte producten.

Dat moest makkelijker kunnen. Samen met zijn compagnon Arno Vije bouwde hij Stand Hub, een online platform waar organisatoren en standhouders elkaar kunnen vinden. Daarnaast kwam Rondsnuffelen.nl, een agenda voor iedereen die op zoek is naar markten, braderieën, fairs en andere evenementen. Inmiddels staan daar duizenden evenementen op.

Maar Jordy heeft meer verhalen. Hij werkte bijna twintig jaar bij Defensie, is nog altijd reservist en leerde daarna de wereld van online marketing kennen. En ondanks uitstapjes naar Duitsland en Almelo bleef Losser trekken. „Na 40 jaar Losser ken je alles en iedereen. Er is geen weggetje meer onbekend.”

In deze nieuwe aflevering van Hallo Losser Ondernemen praat Peter Langela met Jordy Leussink over ondernemen, markten, online kansen, Defensie en natuurlijk over leven en werken in Losser.

Luister naar de podcast en maak kennis met een Losserse ondernemer die een probleem uit zijn eigen praktijk omzette in een nieuw bedrijf.

De podcasts van Hallo Losser zijn te beluisteren via Springcast en op de volgende kanalen:

Luister naar de Hallo Losser Podcast op Spotify   Luister naar de Hallo Losser Podcast op Apple Music   Luister naar de Hallo Losser Podcast op YouTube
Geplaatst in: Nieuws, Podcast
Hallo Losser - Alles van, voor en over Gemeente Losser
AUTEUR

Nieuwsredactie Hallo Losser

Hallo Losser wordt actueel gehouden door een groot aantal vrijwilligers. Wij geloven dat de Gemeente Losser vitaal en energiek blijft als we weten wat er speelt in de dorpen en als kleurrijke inwoners van onze gemeente een plek hebben om hun verhaal te vertellen.

Scroll naar boven