Nieuws & Agenda

Stichting Leergeld Losser krijgt van Rabobank een cheque van € 10.000

Woensdag 22 maart mocht Stichting Leergeld Losser een cheque in ontvangst nemen ter waarde van 10.000 euro. De coöperatieve Rabobank is de gulle gever. Dit fantastische bedrag werd ons toegekend op basis van het ingediende fietsproject.

Stichting Leergeld Losser wil jongeren in de gemeente Losser, die tot onze doelgroep behoren, tweemaal in hun schoolgaande leeftijd (4 t/m 17 jaar een passende fiets verstrekken. Dit doen ze, omdat een goede fiets voor ieder kind belangrijk is. Op de fiets naar school, naar vriendjes en vriendinnetjes of naar de sportclub. Fietsen maakt kinderen zelfstandig. Voor veel kinderen is de fiets hun eerste eigen vervoersmiddel. Het opent hun wereld.

De huidige economische situatie maakt dat steeds meer gezinnen zich genoodzaakt voelen een beroep te doen op Stichting Leergeld Losser. Ontzettend fijn dat ze voor zoveel kinderen iets kunnen betekenen, maar daar hangt natuurlijk wel een prijskaartje aan. Zeker waar het ons fietsproject betreft. En als je dan ineens zo’n enorm bedrag mag ontvangen, ja, dan ben je blij.

Met dit bedrag kan Stichting Leergeld Losser, in samenwerking met alle rijwielhandelaren in onze gemeente, veel kinderen blij maken. Ze kunnen met recht spreken over een avond met een gouden randje.

Woensdag 22 maart mocht Stichting Leergeld Losser een cheque in ontvangst nemen ter waarde van 10.000 euro. De coöperatieve Rabobank is de gulle gever. Dit fantastische bedrag werd ons toegekend op basis van het ingediende fietsproject.

Stichting Leergeld Losser wil jongeren in de gemeente Losser, die tot onze doelgroep behoren, tweemaal in hun schoolgaande leeftijd (4 t/m 17 jaar een passende fiets verstrekken. Dit doen ze, omdat een goede fiets voor ieder kind belangrijk is. Op de fiets naar school, naar vriendjes en vriendinnetjes of naar de sportclub. Fietsen maakt kinderen zelfstandig. Voor veel kinderen is de fiets hun eerste eigen vervoersmiddel. Het opent hun wereld.

De huidige economische situatie maakt dat steeds meer gezinnen zich genoodzaakt voelen een beroep te doen op Stichting Leergeld Losser. Ontzettend fijn dat ze voor zoveel kinderen iets kunnen betekenen, maar daar hangt natuurlijk wel een prijskaartje aan. Zeker waar het ons fietsproject betreft. En als je dan ineens zo’n enorm bedrag mag ontvangen, ja, dan ben je blij.

Met dit bedrag kan Stichting Leergeld Losser, in samenwerking met alle rijwielhandelaren in onze gemeente, veel kinderen blij maken. Ze kunnen met recht spreken over een avond met een gouden randje.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser