Nieuws & Agenda

Goede-doelenactie Twent Carmel College Losser

Donderdag 17 maart heeft het TCC locatie Losser een grootschalige goede-doelenactie georganiseerd voor de vluchtelingen uit Oekraïne. Leerlingen hebben afgelopen week ontzettend veel inzet getoond om een zo groot mogelijk bedrag op te halen voor het rodekruis giro 555. Een gigantisch bedrag van ruim negenduizend euro (€ 9.033,00) was de opbrengst.

Wandeling in buitengebied

De wandeling verliep erg goed in het prachtige buitengebied van Losser (Zandbergen). Tijdens de wandeling was er een pauze waarbij alle leerlingen een blikje frisdrank kregen aangeboden door sponsoring via een ouder van een onze leerlingen. (Erwin Melenhorst van Paraat Overdinkel.) De wandeling startte om 08.30 uur met alle derde jaars leerlingen, 09.00 uur de tweede jaars en aansluitend de eerste jaars leerlingen om 09.30 uur.

After-party

Avonds een geweldige after-party voor klas 1 t/m 4 in café het Spoortje. Thema was freedom-party om te benadrukken dat wij vrijheid in Oekraïne willen en de vrijheid van het einde van de corona-maatregelen te vieren. Tevens een beloning voor alle geleverde inzet en moeite voor de sponsoractie. De zaal was door de leerlingen uit onze leerlingenraad omgetoverd tot een prachtig blauw geel versierde feestlocatie waarbij DJ Marlon de tent op zijn kop kreeg. Olaf Opperman verzorgde hierbij, in zijn gloednieuwe wagen, de warme snacks. Kortom een zeer geslaagde actie van de medewerkers en de leerlingen van het Twents Carmel College Losser.

Donderdag 17 maart heeft het TCC locatie Losser een grootschalige goede-doelenactie georganiseerd voor de vluchtelingen uit Oekraïne. Leerlingen hebben afgelopen week ontzettend veel inzet getoond om een zo groot mogelijk bedrag op te halen voor het rodekruis giro 555. Een gigantisch bedrag van ruim negenduizend euro (€ 9.033,00) was de opbrengst.

Wandeling in buitengebied

De wandeling verliep erg goed in het prachtige buitengebied van Losser (Zandbergen). Tijdens de wandeling was er een pauze waarbij alle leerlingen een blikje frisdrank kregen aangeboden door sponsoring via een ouder van een onze leerlingen. (Erwin Melenhorst van Paraat Overdinkel.) De wandeling startte om 08.30 uur met alle derde jaars leerlingen, 09.00 uur de tweede jaars en aansluitend de eerste jaars leerlingen om 09.30 uur.

After-party

Avonds een geweldige after-party voor klas 1 t/m 4 in café het Spoortje. Thema was freedom-party om te benadrukken dat wij vrijheid in Oekraïne willen en de vrijheid van het einde van de corona-maatregelen te vieren. Tevens een beloning voor alle geleverde inzet en moeite voor de sponsoractie. De zaal was door de leerlingen uit onze leerlingenraad omgetoverd tot een prachtig blauw geel versierde feestlocatie waarbij DJ Marlon de tent op zijn kop kreeg. Olaf Opperman verzorgde hierbij, in zijn gloednieuwe wagen, de warme snacks. Kortom een zeer geslaagde actie van de medewerkers en de leerlingen van het Twents Carmel College Losser.

afbeelding van Sietse Smit

Door: Sietse Smit

Redacteur, schrijver en regisseur.