Nieuws & Agenda

KVV blijft investeren in de jongste jeugd

KVV Losser laat zien blijvend te investeren in de jongste voetbaljeugd, door het huidige kunstgrasveld voor de mini’s te vervangen. Na jaren van trouwe dienst, is deze week het oude veld vervangen voor een state-of-the art veld, een GreenFields Slide Max Pro non fill. Dit veld, dat geen korrels bevat, voldoet daarmee aan de strengste eisen die de overheid hieraan stelt.

"Door het veld te vervangen konden er ook andere keuzes worden gemaakt", zegt voorzitter Rogier van Vliet: “Al jaren is het mini’s-voetbal bij KVV Losser één van de speerpunten van ons beleid. Door de kinderen in een voor hen bekende omgeving onderling wedstrijden te laten spelen leren zij hoe het is in teamverband te sporten, om te gaan met winst en verlies, spelregels, tegenstanders en spelleiders. Door deze competitievorm aan te bieden denken wij dat de kinderen met een betere basis aan de reguliere competitie kunnen beginnen en het is natuurlijk ook nog eens hartstikke leuk! Dit vergt dan wel een geschikte omgeving. Al enkele jaren ligt de instroom in onze mini’s groep tussen de 50 en 60 jongetjes en meisjes. Voor onze minileague, waar de kinderen spelen in tenues van onder andere Barcelona, Real Madrid, Juventus, Ajax en andere bekende clubs hebben we een aantal kleinere speelvelden nodig. Dit maakt dat we liever 3 speelveldjes voor ze hebben dan de huidige 2. Door de veld in 3 speelvlakken te verdelen en doeltjes in het hekwerk te verwerken, hebben we ruim 180m2 meer speelveld kunnen realiseren.”

Aanleg nieuw veld

Binnen 1 ½ week konden de mensen van leverancier CSC het veld aanleggen. “Doordat de meeste velden in de zomermaanden worden aangelegd, kon men dit snel plaatsen”, zegt van Vliet. “Dit was voor ons geen thema en hierdoor kon men snel leveren. Ook doordat onze leden ons trouw zijn gebleven, kunnen we onze ambities op het gebied van sportparkontwikkeling waarmaken.”

Sportpark Brilmansdennen beschikt hiermee weer over 3 ½ kunstgrasvelden en 1 natuurgrasveld en dit is uniek in Twente. Dit is ook opgevallen bij de FC Twente/Heracles Voetbalacademie, die afgelopen week een partnership met KVV Losser is aangegaan in het kader van het nieuwe Regioplan waardoor talenten vanuit de regio volgend seizoen regelmatig trainen op Sportpark Brilmansdennen. Binnenkort wordt er meer details bekend gemaakt over het Regioplan en wat dit betekend voor KVV Losser.

KVV Losser laat zien blijvend te investeren in de jongste voetbaljeugd, door het huidige kunstgrasveld voor de mini’s te vervangen. Na jaren van trouwe dienst, is deze week het oude veld vervangen voor een state-of-the art veld, een GreenFields Slide Max Pro non fill. Dit veld, dat geen korrels bevat, voldoet daarmee aan de strengste eisen die de overheid hieraan stelt.

"Door het veld te vervangen konden er ook andere keuzes worden gemaakt", zegt voorzitter Rogier van Vliet: “Al jaren is het mini’s-voetbal bij KVV Losser één van de speerpunten van ons beleid. Door de kinderen in een voor hen bekende omgeving onderling wedstrijden te laten spelen leren zij hoe het is in teamverband te sporten, om te gaan met winst en verlies, spelregels, tegenstanders en spelleiders. Door deze competitievorm aan te bieden denken wij dat de kinderen met een betere basis aan de reguliere competitie kunnen beginnen en het is natuurlijk ook nog eens hartstikke leuk! Dit vergt dan wel een geschikte omgeving. Al enkele jaren ligt de instroom in onze mini’s groep tussen de 50 en 60 jongetjes en meisjes. Voor onze minileague, waar de kinderen spelen in tenues van onder andere Barcelona, Real Madrid, Juventus, Ajax en andere bekende clubs hebben we een aantal kleinere speelvelden nodig. Dit maakt dat we liever 3 speelveldjes voor ze hebben dan de huidige 2. Door de veld in 3 speelvlakken te verdelen en doeltjes in het hekwerk te verwerken, hebben we ruim 180m2 meer speelveld kunnen realiseren.”

Aanleg nieuw veld

Binnen 1 ½ week konden de mensen van leverancier CSC het veld aanleggen. “Doordat de meeste velden in de zomermaanden worden aangelegd, kon men dit snel plaatsen”, zegt van Vliet. “Dit was voor ons geen thema en hierdoor kon men snel leveren. Ook doordat onze leden ons trouw zijn gebleven, kunnen we onze ambities op het gebied van sportparkontwikkeling waarmaken.”

Sportpark Brilmansdennen beschikt hiermee weer over 3 ½ kunstgrasvelden en 1 natuurgrasveld en dit is uniek in Twente. Dit is ook opgevallen bij de FC Twente/Heracles Voetbalacademie, die afgelopen week een partnership met KVV Losser is aangegaan in het kader van het nieuwe Regioplan waardoor talenten vanuit de regio volgend seizoen regelmatig trainen op Sportpark Brilmansdennen. Binnenkort wordt er meer details bekend gemaakt over het Regioplan en wat dit betekend voor KVV Losser.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser