Nieuws & Agenda

Technische oplevering sporthal de Fakkel

Vrijdag 2 oktober 2020 heeft de technische oplevering van de nieuwe sporthal de Fakkel in Losser plaatsgevonden. Wethouder Jaimi van Essen en Jan Schuldink, directeur van Lowik, ondertekenden het proces verbaal van oplevering van de prachtige, duurzame en efficiënte sporthal.

Wethouder Jaimi van Essen: “Een belangrijk moment waar Losser een jaar op heeft gewacht. Met deze ondertekening is de sporthal technisch gereed verklaard en rest ons alleen nog het inrichten van de hal. Dit zal de komende weken plaatsvinden. Na de herfstvakantie kunnen de scholen en verenigingen de sporthal in gebruik nemen. De nieuwe, duurzame, Fakkel is een echte aanwinst voor onze gemeente, waar iedereen plezier aan gaat beleven.”

Opdrachtnemer Lowik verzorgde middels de methode Design, Build & Maintain de bouw van de sporthal. Op deze manier verzorgde het bedrijf niet alleen het ontwerp van de nieuwe sporthal, de sloop van de oude sporthal en de bouw van de nieuwe sporthal, maar zullen zij de komende 15 jaar ook het onderhoud van de nieuwe Fakkel voor hun rekening nemen.

Opening

Op vrijdag 30 oktober wordt de nieuwe sporthal de Fakkel officieel geopend. In verband met de huidige maatregelen wordt er geen openingsreceptie gehouden en zullen andere festiviteiten ook achterwege blijven. Een alternatief programma wordt op een later moment bekend gemaakt.

Vrijdag 2 oktober 2020 heeft de technische oplevering van de nieuwe sporthal de Fakkel in Losser plaatsgevonden. Wethouder Jaimi van Essen en Jan Schuldink, directeur van Lowik, ondertekenden het proces verbaal van oplevering van de prachtige, duurzame en efficiënte sporthal.

Wethouder Jaimi van Essen: “Een belangrijk moment waar Losser een jaar op heeft gewacht. Met deze ondertekening is de sporthal technisch gereed verklaard en rest ons alleen nog het inrichten van de hal. Dit zal de komende weken plaatsvinden. Na de herfstvakantie kunnen de scholen en verenigingen de sporthal in gebruik nemen. De nieuwe, duurzame, Fakkel is een echte aanwinst voor onze gemeente, waar iedereen plezier aan gaat beleven.”

Opdrachtnemer Lowik verzorgde middels de methode Design, Build & Maintain de bouw van de sporthal. Op deze manier verzorgde het bedrijf niet alleen het ontwerp van de nieuwe sporthal, de sloop van de oude sporthal en de bouw van de nieuwe sporthal, maar zullen zij de komende 15 jaar ook het onderhoud van de nieuwe Fakkel voor hun rekening nemen.

Opening

Op vrijdag 30 oktober wordt de nieuwe sporthal de Fakkel officieel geopend. In verband met de huidige maatregelen wordt er geen openingsreceptie gehouden en zullen andere festiviteiten ook achterwege blijven. Een alternatief programma wordt op een later moment bekend gemaakt.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser