Nieuws & Agenda

Astrid Olde Olthuis is de nieuwe trouwambtenaar

Astrid Olde Olthuis is onlangs benoemd tot “Buitengewoon Ambtenaar Burgerlijke Stand” (BABS). Op zich geen bijzondere gebeurtenis, maar dat Astrid het werd, was opmerkelijk. Tijd voor een interview met deze veelzijdige vrouw.

Astrid:  Ja, ik zag een advertentie waarin een BABS gevraagd werd en ik was onmiddellijk enthousiast. Ik vind het prachtig  om,  wanneer er twee mensen in het huwelijk treden, daar deel van uit te maken. Ik hou wel van deze romantiek, dus dit past helemaal bij mij. Ik heb er dan ook heel veel zin in”.

Bruidspaar mag zelf keuze maken

Astrid vervolgt: “ We hebben in Losser vier trouwambtenaren. Een bruidspaar kan via de site van de gemeente zelf een keuze maken. In de gemeente Losser mag je overal trouwen.  En we hebben prachtige plekken in onze gemeente. En komen er bruidsparen van buiten de gemeente, dan kan ik als rasechte Tukker natuurlijk veel informatie geven. Naast mijn andere werk zie ik dit als een leuke uitdaging”.

Fietsen is belangrijk deel van haar leven

Astrid runt ook haar eigen communicatie bedrijf. Opvallend is dat ze de trainingen per fiets doet. Groepen mensen uit het bedrijfsleven gaan dan samen met haar op pad en in het kader van teambuilding wordt gewerkt aan betere onderlinge communicatie. De website www.fietsenmetastrid.nl  geeft hierover meer informatie.

Zit Astrid niet op de stadsfiets of op haar paard dan rijdt ze fanatiek op de racefiets of op mountainbike. Zelfs hier heeft ze een taak. Met de “Twentse Dames Waaier”, een netwerk van vrouwelijke ondernemers,  traint ze tweewekelijks met de  mountainbike. Daarnaast maakt ze deel uit van de MTB Dames De Lutte.  En ook is ze lid van de Losserse Wieler Club waar ze met haar racefiets de conditie op peil houdt.

De week van Losser

Astrid: “ Ik houd me ook bezig met het schrijven van blogs, website- en sociale mediateksten en ben ik tekstschrijver bij de huis-aan huis-krant “de week van Losser”. Hierin schrijven we, net zoals “Hallo Losser”, over allerlei zaken binnen de gemeente Losser”.

Astrid Olde Olthuis, net 50 geworden, zit niet stil.

Niet vreemd dus als ze haar motto deelt:    “Als je niet meer beweegt, blijf je stilstaan”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Astrid Olde Olthuis is onlangs benoemd tot “Buitengewoon Ambtenaar Burgerlijke Stand” (BABS). Op zich geen bijzondere gebeurtenis, maar dat Astrid het werd, was opmerkelijk. Tijd voor een interview met deze veelzijdige vrouw.

Astrid:  Ja, ik zag een advertentie waarin een BABS gevraagd werd en ik was onmiddellijk enthousiast. Ik vind het prachtig  om,  wanneer er twee mensen in het huwelijk treden, daar deel van uit te maken. Ik hou wel van deze romantiek, dus dit past helemaal bij mij. Ik heb er dan ook heel veel zin in”.

Bruidspaar mag zelf keuze maken

Astrid vervolgt: “ We hebben in Losser vier trouwambtenaren. Een bruidspaar kan via de site van de gemeente zelf een keuze maken. In de gemeente Losser mag je overal trouwen.  En we hebben prachtige plekken in onze gemeente. En komen er bruidsparen van buiten de gemeente, dan kan ik als rasechte Tukker natuurlijk veel informatie geven. Naast mijn andere werk zie ik dit als een leuke uitdaging”.

Fietsen is belangrijk deel van haar leven

Astrid runt ook haar eigen communicatie bedrijf. Opvallend is dat ze de trainingen per fiets doet. Groepen mensen uit het bedrijfsleven gaan dan samen met haar op pad en in het kader van teambuilding wordt gewerkt aan betere onderlinge communicatie. De website www.fietsenmetastrid.nl  geeft hierover meer informatie.

Zit Astrid niet op de stadsfiets of op haar paard dan rijdt ze fanatiek op de racefiets of op mountainbike. Zelfs hier heeft ze een taak. Met de “Twentse Dames Waaier”, een netwerk van vrouwelijke ondernemers,  traint ze tweewekelijks met de  mountainbike. Daarnaast maakt ze deel uit van de MTB Dames De Lutte.  En ook is ze lid van de Losserse Wieler Club waar ze met haar racefiets de conditie op peil houdt.

De week van Losser

Astrid: “ Ik houd me ook bezig met het schrijven van blogs, website- en sociale mediateksten en ben ik tekstschrijver bij de huis-aan huis-krant “de week van Losser”. Hierin schrijven we, net zoals “Hallo Losser”, over allerlei zaken binnen de gemeente Losser”.

Astrid Olde Olthuis, net 50 geworden, zit niet stil.

Niet vreemd dus als ze haar motto deelt:    “Als je niet meer beweegt, blijf je stilstaan”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

afbeelding van Henri Schuite

Door: Henri Schuite