Dinkel Survivalrun zoekt vrijwilligers voor sportief spektakel in Losser

Over minder dan een maand is het alweer zover: op zaterdag 21 februari staat Losser volledig in het teken van de Dinkel Survivalrun. De organisatie is momenteel volop bezig met de voorbereidingen. In en rondom Losser verrijzen de eerste hindernissen al, waardoor ze door veel mensen in de omgeving al gespot zijn. De sfeer begint te leven en dat is niet voor niets, want ook dit jaar belooft het weer een indrukwekkend evenement te worden. Start en finish vinden plaats midden in het dorp, op het Raadhuisplein, waar deelnemers, vrijwilligers en publiek samenkomen.

Met inmiddels al meer dan 600 aanmeldingen uit heel het land stevent de run af op meer dan 650 deelnemers. En het goede nieuws: meedoen kan nog steeds. De recreatieve categorieën staan nog open voor sportievelingen die zichzelf willen uitdagen, maar wel in een toegankelijke en gezellige sfeer. Wie nog twijfelt, doet er goed aan niet te lang te wachten: vol = vol.

Om de run op 21 februari veilig en soepel te laten verlopen, is de organisatie nog op zoek naar vrijwilligers voor de dag zelf. Vrijwilliger zijn bij de Dinkel Survivalrun betekent een actieve, gezellige dag midden in de natuur en langs het parcours. Er is geen ervaring met survivalrun of sport nodig. Iedereen krijgt op de dag zelf duidelijke uitleg en vrijwilligers staan vaak samen bij een hindernis of taak.

Naast een unieke ervaring krijgen vrijwilligers ook iets moois terug: een heerlijke lunch tijdens de dag én enkele consumpties voor de borrel in de avond. Veel vrijwilligers ervaren het als een leuke en energieke dag waarbij je van heel dichtbij meemaakt hoe zo’n groot sportevenement tot leven komt.

Ook voor bezoekers is de Dinkel Survivalrun absoluut de moeite waard. Langs het parcours valt genoeg te zien: uitdagende hindernissen, fanatieke deelnemers en een geweldige sfeer in en rond Losser.

Aanmelden als vrijwilliger of deelnemer: www.dinkelsurvivalrun.nl 

Durf jij het aan?

 

Hallo Losser - Alles van, voor en over Gemeente Losser
AUTEUR

Nieuwsredactie Hallo Losser

Hallo Losser wordt actueel gehouden door een groot aantal vrijwilligers. Wij geloven dat de Gemeente Losser vitaal en energiek blijft als we weten wat er speelt in de dorpen en als kleurrijke inwoners van onze gemeente een plek hebben om hun verhaal te vertellen.

Scroll naar boven