Maestro Thom en Adjudant Maud komen op bij Excelsior

Maestro Thom en Adjudant Maud zijn op de vrijdag van carnaval de hoogheden voor Carnaval 2025 bij Muziekvereniging Excelsior geworden. Een buitgewoon stabiel duo, want in het dagelijks leven zijn ze broer en zus Olde Heuvel, en bovenal muzikanten bij Excelsior. Thom speelt bij de drumband en Maud saxofoon in het harmonie orkest. Zoals gezegd uit hetzelfde gezin dus ze vullen elkaar helemaal aan en kennen elkaar door en door.
In het voorprogramma van de opkomst, was Studio 100 compleet vertegenwoordigd. Met als hoogtepunt K3. Kabouter Plop was er in gepaste kleding en het duo Gert en Samsom trok ook behoorlijk de aandacht. Uiteindelijk veranderde Mega Mandy in de tover box tot de opkomst van de Maestro Thom en Adjudant Maud. Zij brachten een klinkende proclamatie met als leus “Met saxofoon en trommel wordt het in Losser een rommel’’. Vervolgens klonk het Maestro lied ‘Wij gaan feesten’ op de melodie van wij gaan zuipen, een uitstekende meezinger voor alle aanwezigen.
In het programma hierna deden diverse hoogheden het carnavalsfeest aan van Excelsior, en als laatste de Prins van Losser. Het was een supermooie inleiding van het Losserse carnaval, en het bleef nog lang onrustig. In de Carnavalsoptocht konden we als Excelsior trots ons nieuwbakken duo presenteren aan het publiek.

Geplaatst in: Nieuws
Hallo Losser - Alles van, voor en over Gemeente Losser
AUTEUR

Nieuwsredactie Hallo Losser

Hallo Losser wordt actueel gehouden door een groot aantal vrijwilligers. Wij geloven dat de Gemeente Losser vitaal en energiek blijft als we weten wat er speelt in de dorpen en als kleurrijke inwoners van onze gemeente een plek hebben om hun verhaal te vertellen.

Scroll naar boven
Ga naar de inhoud