Vanmiddag stond de binnentuin van Oldenhove en Maartens-Stede geheel in het teken van het WK voetbal. In samenwerking met de dames van de recreatie heeft de stichting GOAL een voetbalmiddag georganiseerd. Deze stichting heeft een donatie van de Rabobank gekregen om verbindende activiteiten in Losser te organiseren.
In de binnentuin was een voetbalveld uitgezet met kleine goaltjes Na het zingen van het Wilhelmus speelden leden van de Walking Football afdeling van SV Losser tegen medewerkers van de Rabobank. Hierbij was SV Losser in het nadeel. Ze waren met 12 mensen en wisselden daarom veel en de gemiddelde leeftijd was bij de Rabobank speler zeker zo’n 20 tot 30 jaar lager.

Net zoals bij het WK werd de wedstrijd niet alleen onderbroken voor de rust maar ook voor de drinkpauzes. Tijdens die pauzes werden niet alleen de spelers voorzien van drinken. De toeschouwers kregen soesjes, bitterballen en dergelijke en wordt en kaas. Niemand kwam wat tekort.

Na de wedstrijd werden de kleine doelen vervangen door een grote goal. Regiomanager Giovanni Oddo had zich omgekleed in voetbaltenue en ging keepen. Alle spelers van SV Losser namen een penalty. De voorspelling van Giovanni dat hij de helft van de penalties zou stoppen werd ruim gehaald. Iedereen die een penalty miste viel af. Ook de dames van de recreatie en de dames van de RABO probeerden het en ontdekten hoe lastig dit was.
Tot slot gingen de 5 spelers van SV Losser die raak geschoten hadden door met penalty schieten. Uiteindelijk won Karel Rijnbeek.















