De handbalsters van Combinatie’64 dames 1 hebben zondag een duidelijke overwinning geboekt op W.H.C. DS2. Om 12.55 uur klonk het eerste fluitsignaal. De ploeg miste José en Lauri, die tijdens de training geblesseerd raakten, maar dat hield de Losserse formatie niet tegen om scherp te beginnen.
Sterke eerste helft
Combinatie zette direct druk met snelle aanvallen en goed samenspel in de verdediging. De breaks liepen soepel en ook de wissels sloten goed aan op het spel. Halverwege konden de dames dan ook tevreden terugkijken: met 22-11 als ruststand lag er een ruime voorsprong.
Voorsprong zorgvuldig uitgebouwd
Na de pauze had de ploeg even moeite om het hoge tempo vast te houden, maar de controle ging nooit verloren. Door als team te blijven spelen trok Combinatie de lijn door en liep de score verder op. De wedstrijd eindigde in een overtuigende 37-20 winst.
Vooruitblik
Volgende week zaterdag speelt Dames 1 uit tegen Olympia Dames 2 in Hengelo. De afworp is om 20.20 uur. Supporters zijn welkom om het team aan te moedigen.




