Liesbeth ten Dam uit Beuningen wint de Vrijwilligersprijs 2022

Liesbeth ten Dam uit Beuningen wint de Vrijwilligersprijs 2022

Vanmiddag vond de feestelijke vrijwilligersmiddag plaats speciaal voor de vrijwilligers in de gemeente Losser. Tijdens deze middag maakte wethouder Marian Oosterbroek bekend dat Liesbeth ten Dam de vrijwilligersprijs van 2022 heeft gewonnen. Een vrijwilligster die zich inzet voor álle mensen in de samenleving: van jong tot oud. In totaal werden 13 vrijwilligers genomineerd voor de prijs. Met deze middag en de Vrijwilligersprijs wil het gemeentebestuur haar waardering uitspreken voor al het vrijwilligerswerk dat in onze gemeente wordt gedaan.

Alle vrijwilligers verdienen een prijs

Wethouder Marian Oosterbroek: “Dit jaar reikten we de Vrijwilligersprijs uit tijdens een feestelijke middag speciaal voor onze vrijwilligers. Deze middag organiseerden we dit jaar voor het eerst. We vinden dat alle vrijwilligers in onze gemeente het verdienen om in het zonnetje te worden gezet. Geweldig om tijdens deze middag te horen hoe zoveel mensen zich belangeloos inzetten voor onze samenleving. In feite verdienen zij allemaal een prijs. Hoe mooi is het ook dat er vandaag zoveel vrijwilligers aanwezig waren die elkaar konden ontmoeten en ervaringen konden uitwisselen. We hebben er met z’n allen een geslaagde middag van gemaakt.

Jury en beoordeling

De jury van de Vrijwilligersprijs bestond dit jaar uit vijf betrokken inwoners uit alle vijf de dorpskernen van de gemeente Losser: Cis Sanderink uit Beuningen, Ellen Visschedijk uit de Lutte, Ton Kremer uit Losser, Marieke Ruyter uit Overdinkel en Paula Gerritsen uit Glane.

Het juryrapport:

Liesbeth verdient de vrijwilligersprijs van 2022 vanwege alle diverse dingen die zij doet en ook hoelang ze dit al doet. Zij zet zich belangeloos in voor álle mensen in de samenleving. Iedereen in Beuningen en omgeving profiteert van haar inzet: van jong tot oud. Zo heeft ze een grote rol gespeeld bij het opzetten van de peuterspeelzaal in Beuningen en is ze er ook voor mensen met dementie. Als jarenlange vrijwilligster bij de zorgboerderij was ze er ook voor de kwetsbare mensen in de maatschappij en ze speelt een belangrijke rol voor kerk. Ze zorgt voor verbinding en krijgt mensen bij elkaar.”

Genomineerden Vrijwilligersprijs

 • Herman Blockhuis
 • Liesbeth ten Dam
 • Claudia Desmet
 • Martijn Heupink
 • Ilona Japin
 • Ben Kemperink
 • Mariel Meijerink
 • Gerda Morsink
 • Rosemarie Nijland
 • Annieta Poorthuis
 • Lianne Spanjer
 • Bert Veenstra
 • Frans Wijlens

Auteur: Nieuwsredactie Hallo Losser
Scroll naar boven
Ga naar de inhoud