Nieuws & Agenda

Hockeyclub Losser zoekt nieuwe trainer

Hockeyclub Losser (HCL) heeft aangekondigd dat ze actief op zoek zijn naar een nieuwe trainer.

Deze oproep volgt op het recente vertrek van hun voormalige trainer, een cruciale positie binnen de club.

De ideale kandidaat is iemand die gepassioneerd is over hockey en graag anderen helpt om hun vaardigheden te ontwikkelen. De nieuwe trainer wordt de spil van de club, en krijgt de verantwoordelijkheid om de jeugdspelers technische vaardigheden en hockey skills bij te brengen.

Bovendien benadrukt de club het belang van enthousiasme, energie en geduld in deze rol. De trainer moet in staat zijn om een stimulerende omgeving te creëren waarin de spelers niet alleen worden uitgedaagd, maar ook plezier hebben. Organisatorische vaardigheden, zoals het zorgen voor voldoende materialen en goed uitgezette oefeningen, zijn ook van belang.

Het werken met kinderen in de leeftijd van 10 tot 18 jaar is een wezenlijk onderdeel van de functie. De ideale kandidaat is in staat om effectief te communiceren met deze leeftijdsgroep, en kan ouders die als hulp dienen, begeleiden.

Als u geïnteresseerd bent in deze rol, of iemand kent die dat zou kunnen zijn, vraagt HCL u om contact op te nemen via communicatie@hockeyclublosser.nl. De club kijkt uit naar de komst van hun nieuwe trainer en de bijdrage die deze zal leveren aan de ontwikkeling van hun jonge spelers.

Het belang van sport voor de gemeenschap Losser kan niet worden onderschat, en de aanstelling van een nieuwe, enthousiaste trainer bij HCL is een belangrijke stap in het blijven bevorderen van deze passie bij onze jeugd.

Hockeyclub Losser (HCL) heeft aangekondigd dat ze actief op zoek zijn naar een nieuwe trainer.

Deze oproep volgt op het recente vertrek van hun voormalige trainer, een cruciale positie binnen de club.

De ideale kandidaat is iemand die gepassioneerd is over hockey en graag anderen helpt om hun vaardigheden te ontwikkelen. De nieuwe trainer wordt de spil van de club, en krijgt de verantwoordelijkheid om de jeugdspelers technische vaardigheden en hockey skills bij te brengen.

Bovendien benadrukt de club het belang van enthousiasme, energie en geduld in deze rol. De trainer moet in staat zijn om een stimulerende omgeving te creëren waarin de spelers niet alleen worden uitgedaagd, maar ook plezier hebben. Organisatorische vaardigheden, zoals het zorgen voor voldoende materialen en goed uitgezette oefeningen, zijn ook van belang.

Het werken met kinderen in de leeftijd van 10 tot 18 jaar is een wezenlijk onderdeel van de functie. De ideale kandidaat is in staat om effectief te communiceren met deze leeftijdsgroep, en kan ouders die als hulp dienen, begeleiden.

Als u geïnteresseerd bent in deze rol, of iemand kent die dat zou kunnen zijn, vraagt HCL u om contact op te nemen via communicatie@hockeyclublosser.nl. De club kijkt uit naar de komst van hun nieuwe trainer en de bijdrage die deze zal leveren aan de ontwikkeling van hun jonge spelers.

Het belang van sport voor de gemeenschap Losser kan niet worden onderschat, en de aanstelling van een nieuwe, enthousiaste trainer bij HCL is een belangrijke stap in het blijven bevorderen van deze passie bij onze jeugd.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser