Nieuws & Agenda

Gemeente Losser zoekt ‘verborgen culturele schatten’

Op 30 juni reikt gemeente Losser voor de derde keer de Schatkamerpluym uit. De Schatkamerpluym, een jaarlijkse prijs, is een waardering voor ‘verborgen schatten’ in onze gemeente. Deze ‘verborgen schatten’ leveren een positieve bijdrage aan de culturele/toeristische sector. Hierbij gaat het om initiatieven, evenementen of organisaties die het verdienen om beter onder de aandacht te worden gebracht. En die verder ontwikkeld kunnen worden.

Vorig jaar won Stichting Staringmonument de Schatkamerpluym

Stichting Staringmonument beheert het geologiemuseum in Losser. De geologische schatkamer van onze gemeente. In het geologiemuseum stelt de stichting parels tentoon die miljoenen jaren verborgen hebben gelegen onder het oppervlak van de Staringgroeve. Hans Heerink, secretaris van de stichting over de prijs: “In juli 2022 mochten wij de tweede Schatkamerpluym in ontvangst nemen.” “Naast de tastbare prijs, een prachtig glas in lood hanger, kregen we ook een bedrag van 750 euro overhandigd. We zijn blij met de gewonnen prijs, dat gaf erkenning en een goed gevoel voor onze Stichting.”

Kent u een verborgen schat in onze gemeente die meer aandacht verdient?

Kent u bijvoorbeeld een persoon of organisatie die onze gemeente voor toeristen op de kaart zet? Een bijzondere plek om kunst te bewonderen? Of een evenement met een culturele of toeristische invalshoek? Nomineer ze dan nu voor de Schatkamerpluym via het nominatieformulier!

Procedure

U kunt tot  30 mei een verborgen schat nomineren. De prijs bestaat ook dit jaar uit een geldbedrag en een mooi kunstwerk. De prijs wordt op 30 juni uitgereikt.

Het nominatieformulier vindt u online op losser.nl/schatkamerpluym. En op papier bij de receptie van ’t Lossers hoes

 

Op 30 juni reikt gemeente Losser voor de derde keer de Schatkamerpluym uit. De Schatkamerpluym, een jaarlijkse prijs, is een waardering voor ‘verborgen schatten’ in onze gemeente. Deze ‘verborgen schatten’ leveren een positieve bijdrage aan de culturele/toeristische sector. Hierbij gaat het om initiatieven, evenementen of organisaties die het verdienen om beter onder de aandacht te worden gebracht. En die verder ontwikkeld kunnen worden.

Vorig jaar won Stichting Staringmonument de Schatkamerpluym

Stichting Staringmonument beheert het geologiemuseum in Losser. De geologische schatkamer van onze gemeente. In het geologiemuseum stelt de stichting parels tentoon die miljoenen jaren verborgen hebben gelegen onder het oppervlak van de Staringgroeve. Hans Heerink, secretaris van de stichting over de prijs: “In juli 2022 mochten wij de tweede Schatkamerpluym in ontvangst nemen.” “Naast de tastbare prijs, een prachtig glas in lood hanger, kregen we ook een bedrag van 750 euro overhandigd. We zijn blij met de gewonnen prijs, dat gaf erkenning en een goed gevoel voor onze Stichting.”

Kent u een verborgen schat in onze gemeente die meer aandacht verdient?

Kent u bijvoorbeeld een persoon of organisatie die onze gemeente voor toeristen op de kaart zet? Een bijzondere plek om kunst te bewonderen? Of een evenement met een culturele of toeristische invalshoek? Nomineer ze dan nu voor de Schatkamerpluym via het nominatieformulier!

Procedure

U kunt tot  30 mei een verborgen schat nomineren. De prijs bestaat ook dit jaar uit een geldbedrag en een mooi kunstwerk. De prijs wordt op 30 juni uitgereikt.

Het nominatieformulier vindt u online op losser.nl/schatkamerpluym. En op papier bij de receptie van ’t Lossers hoes

 

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser