Op 14 oktober wordt het Martinusplein “opgesierd” met witte markeringen.
Waarom, zult u zich afvragen. De gemeente is bezig met een parkeeronderzoek in het centrum. Met sensortegels wordt inzicht verzameld in het gebruik van parkeerplaatsen en de parkeerdruk. Doordat op het Martinusplein geen parkeervakken zijn, staan er wel auto’s maar die worden niet altijd op een plek neergezet die goed waargenomen kan worden door de sensor. Daarom komen er parkeervakken.
Op 14 oktober is het Martinusplein niet beschikbaar is om te parkeren.
Voor bezoekers verandert er weinig. De parkeervakken komen op plekken waar nu ook al wordt geparkeerd. Het aantal parkeerplaatsen blijft bijna hetzelfde. De nieuwe indeling zorgt wel voor meer duidelijkheid en een overzichtelijker plein.
Het is wel de vraag of de contouren van de kerk, die in de bestrating is verwerkt, door de nieuwe belijning goed zichtbaar blijft.














