Nieuws & Agenda

Lokaal voedsel in Losser

Gemeente Losser zegt ‘Ja’ tegen het stimuleren van streekproducten onder inwoners, bezoekers en ondernemers.

Dat was de conclusie van het bezoek van de Korte Keten Karavaan aan de gemeente Losser. Als onderdeel van de intentieverklaring ‘Eten uit de Regio’ gaan 18 Overijsselse gemeenten en de Provincie Overijssel aan de slag met lokaal geproduceerd voedsel. 

Wethouder Harry Nijhuis: “Het gebruik van lokaal voedsel stimuleert onze lokale- en regionale economie. De inkomsten blijven namelijk in onze eigen gemeente, of in de regio. Door voor lokaal voedsel te kiezen zijn we over het algemeen niet alleen duurzamer bezig, maar zorgen we er ook voor dat de consument weer dichter bij de bron komt te staan: de boer. Zo krijgen inwoners en bezoekers meer inzicht in waar het voedsel vandaan komt en denken we tegelijkertijd aan de toekomst van onze planeet.”

Voorbeeld van een korte keten

Een mooi voorbeeld van streekproducten in een lokale korte keten zijn de zuivelproducten van de Raw Milk Company uit De Lutte. Geproduceerd van lokale biologische melk en geserveerd bij diverse verblijfsrecreaties in onze gemeente. 

“Maar zo’n keten als deze staat niet op zichzelf, er zijn veel meer voorbeelden van voedselketens en streekproducten in onze gemeente. We gaan actief aan de slag met een onderzoek naar alle streekproducten, brengen in kaart welke ketens er zijn en welke er wellicht kunnen komen en stimuleren het gebruik van deze producten actief onder inwoners, bezoekers, maar zeker ook ondernemers. Samen met hen maken we streekproducten nog meer onderdeel van de Schatkamer van Twente.” aldus wethouder Nijhuis. 

Gemeente Losser zegt ‘Ja’ tegen het stimuleren van streekproducten onder inwoners, bezoekers en ondernemers.

Dat was de conclusie van het bezoek van de Korte Keten Karavaan aan de gemeente Losser. Als onderdeel van de intentieverklaring ‘Eten uit de Regio’ gaan 18 Overijsselse gemeenten en de Provincie Overijssel aan de slag met lokaal geproduceerd voedsel. 

Wethouder Harry Nijhuis: “Het gebruik van lokaal voedsel stimuleert onze lokale- en regionale economie. De inkomsten blijven namelijk in onze eigen gemeente, of in de regio. Door voor lokaal voedsel te kiezen zijn we over het algemeen niet alleen duurzamer bezig, maar zorgen we er ook voor dat de consument weer dichter bij de bron komt te staan: de boer. Zo krijgen inwoners en bezoekers meer inzicht in waar het voedsel vandaan komt en denken we tegelijkertijd aan de toekomst van onze planeet.”

Voorbeeld van een korte keten

Een mooi voorbeeld van streekproducten in een lokale korte keten zijn de zuivelproducten van de Raw Milk Company uit De Lutte. Geproduceerd van lokale biologische melk en geserveerd bij diverse verblijfsrecreaties in onze gemeente. 

“Maar zo’n keten als deze staat niet op zichzelf, er zijn veel meer voorbeelden van voedselketens en streekproducten in onze gemeente. We gaan actief aan de slag met een onderzoek naar alle streekproducten, brengen in kaart welke ketens er zijn en welke er wellicht kunnen komen en stimuleren het gebruik van deze producten actief onder inwoners, bezoekers, maar zeker ook ondernemers. Samen met hen maken we streekproducten nog meer onderdeel van de Schatkamer van Twente.” aldus wethouder Nijhuis. 

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser