Nieuws & Agenda

Clubgebouw Zwemclub Losser feestelijk ingewijd

Het clubgebouw van Zwemclub Losser is na 25 jaar gerenoveerd en vernieuwd. En dit weekend werd “de Hanger” door oud-voorzitter en ere-lid  Hennie Effing feestelijk geopend.

Het was een bijzondere gebeurtenis te meer omdat de renovatie ook grotendeels op eigen kracht is gerealiseerd.  Bouwkundig onderlegde leden, bevriende sponsoren en opbrengsten uit allerlei clubacties  hebben bijgedragen tot de totstandkoming van het clubgebouw.

Jeugd heeft ook bij zwemclub de toekomst.

Voorzitter Fred Korfage benadrukt: “Voor de jeugd hebben we een aantrekkelijke plek in het clubhuis gecreëerd, waar ze lekker kunnen chillen. Het zou mooi zijn als geïnteresseerde jongeren eens een kijkje komen nemen. Maar uiteraard is een ieder welkom in ons clubhuis en raken ze wellicht enthousiast over onze club”.

Gezelligheid hoort ook zeker bij de zwemclub

Behoudens het prestatieve gedeelte is er ook plaats voor gezelligheid. Een lekker drankje nuttigen na een training of wedstrijd, het kan nu allemaal in het nieuwe onderkomen. En dan kan het fraaie kunstwerk in het clubgebouw ook goed tot zijn recht komen.

Het clubgebouw van Zwemclub Losser is na 25 jaar gerenoveerd en vernieuwd. En dit weekend werd “de Hanger” door oud-voorzitter en ere-lid  Hennie Effing feestelijk geopend.

Het was een bijzondere gebeurtenis te meer omdat de renovatie ook grotendeels op eigen kracht is gerealiseerd.  Bouwkundig onderlegde leden, bevriende sponsoren en opbrengsten uit allerlei clubacties  hebben bijgedragen tot de totstandkoming van het clubgebouw.

Jeugd heeft ook bij zwemclub de toekomst.

Voorzitter Fred Korfage benadrukt: “Voor de jeugd hebben we een aantrekkelijke plek in het clubhuis gecreëerd, waar ze lekker kunnen chillen. Het zou mooi zijn als geïnteresseerde jongeren eens een kijkje komen nemen. Maar uiteraard is een ieder welkom in ons clubhuis en raken ze wellicht enthousiast over onze club”.

Gezelligheid hoort ook zeker bij de zwemclub

Behoudens het prestatieve gedeelte is er ook plaats voor gezelligheid. Een lekker drankje nuttigen na een training of wedstrijd, het kan nu allemaal in het nieuwe onderkomen. En dan kan het fraaie kunstwerk in het clubgebouw ook goed tot zijn recht komen.

afbeelding van Henri Schuite

Door: Henri Schuite