In sporthal De Fakkel is elke donderdagmiddag een bijzondere groep actief: de Rollator Beweegclub. Deelnemers komen hier samen om onder begeleiding te werken aan hun mobiliteit, kracht en zelfvertrouwen.
Tijdens de lessen oefenen deelnemers met hun rollator en doen zij gerichte spierversterkende oefeningen. Er wordt veel aandacht besteed aan een goede houding, veilige voetplaatsing en het verbeteren van het looppatroon. Dit alles draagt bij aan meer stabiliteit en zekerheid in het dagelijks bewegen.
Dat de aanpak werkt, blijkt uit de resultaten. Na tien lessen ervaren deelnemers al duidelijk vooruitgang. Ze voelen zich sterker, bewegen gemakkelijker en hebben meer vertrouwen bij het lopen.
De Rollator Beweegclub biedt daarmee niet alleen een fysieke, maar ook een sociale meerwaarde. Samen bewegen motiveert en zorgt voor een prettige en veilige omgeving. De lessen worden aangeboden door Stichting Fundament. Deelname kost 4 euro per les, waarbij een traject van 15 lessen wordt gevolgd.
Voor meer informatie of aanmelding kunt u contact opnemen via telefoonnummer 053 – 536 94 00 en vragen naar Haico Muller.
Video gemaakt door Henk Koning van HalloLosser




