Zoals elk jaar is men bij het Openlucht theater Brilmansdennen druk in de weer om opnieuw een representatief programma aan te bieden. En ook dit jaar is het weer gelukt.
Afscheid van de banken
Miriam Reehuis, belast met Marketing en Communicatie van het theater, vertelt: “We hebben dit seizoen afscheid genomen van de banken. In plaats daarvan hebben we nu nieuwe stoelen in het theater die ons meer mogelijkheden geven het theater aan te passen aan de aard van de voorstelling. En daar zijn we erg blij mee”.
Zeer gevarieerd programma
Voor het komend seizoen is er veelvoud aan optredens. Zo zullen er bekende gezichten voorbij komen, zoals de Edwin Evers band, die eerder al veel succes had in Losser. Ook dit jaar kan de band op veel belangstelling rekenen.
Het volledige programma ziet er als volgt uit:


De optredens van zaterdag 6 juni ( Edwin Evers Band) en van 19 september ( Dirty Daddies) zijn inmiddels uitverkocht.




