Evelien en Frank ter Linde van Erve Iemhorst hebben een nieuwe boerderijwinkel. De oude winkel, enkele jaartjes geleden opgericht door Evelien, werd te klein. Er was geen plaats voor de biologische groente, daarom werd die vanuit een container verkocht.
Hallo Losser was bij de twee op bezoek en nam van hun een interview af. Ze vertellen ook over de kaasmakerij en uiteraard de nieuwe winkel. De kaas wordt enkel met biologische producten gemaakt. “Echte boerenkaas.” zegt Frank.
Boerderij
Evelien en Frank zijn al de vijfde generatie die op de boerderij werken. Naast de boerderij en de boerenwinkel is Evelien enkele jaren geleden ook begonnen met een “Bed and Breakfast.” Alles loopt naar wens. Ook beschikken ze over ruim 5 hectare weiland dat ze geheel volgens de natuurregels onderhouden, net als het bos overigens. In totaal hebben ze 90 stuks vee waarvan ze de melk leveren aan een grote distribiteur. Evelien is blij met de nieuw winkel en hoopt van daaruit al haar artikelen aan de man/vrouw te kunnen brengen. Een absolute topper is de ijsautomaat waar soft-ijsjes getapt worden van eigen melk. Ongelooflijk lekker. Evelien en Frank hebben twee kinderen Fleur en Daan. Het ziet er naar uit dat de opvolging al geregeld is.
Erve Iemhorst kun je vinden aan Ravenhorsterweg 3A.
Te bereiken via of 06-12198987.




