Gemeente start maaiwerkzaamheden op Dorpsbleek in Losser

Gemeente start maaiwerkzaamheden op Dorpsbleek.  De werkzaamheden  moeten zichtlijnen en historische structuur herstellen

De afgelopen weken hebben inwoners vragen en opmerkingen geplaatst over de begroeiing rondom en op de Dorpsbleek in Losser. De bleek was op verschillende plekken minder goed of geheel niet meer zichtbaar. De locatie werd vorig jaar opnieuw geopend na een renovatie. (Hallo Losser)

De gemeente Losser is vandaag gestart met maaiwerkzaamheden. De firma Vossebeld voert het werk in opdracht van de gemeente uit. De werkzaamheden zijn bedoeld om de zichtlijnen en de oorspronkelijke indeling van de Dorpsbleek beter zichtbaar te maken.

Hallo Losser berichtte eerder over de situatie en stelde hierover vragen aan de gemeente. (Hallo Losser)

De Dorpsbleek is een rijksmonument en dateert uit 1774. Volgens informatie van Hallo Losser is het één van de best bewaarde bleken van Nederland. (Hallo Losser)

De eerste werkzaamheden zijn inmiddels zichtbaar. Naar verwachting worden de maaiwerkzaamheden volgende week afgerond.

Geplaatst in: Nieuws
Hallo Losser - Alles van, voor en over Gemeente Losser
AUTEUR

Nieuwsredactie Hallo Losser

Hallo Losser wordt actueel gehouden door een groot aantal vrijwilligers. Wij geloven dat de Gemeente Losser vitaal en energiek blijft als we weten wat er speelt in de dorpen en als kleurrijke inwoners van onze gemeente een plek hebben om hun verhaal te vertellen.

Scroll naar boven