Nieuws & Agenda

Er klinkt weer muziek in de muziekkoepel Overdinkel!

Ook dit jaar is het bestuur van de Stichting muziekkoepel Overdinkel erin geslaagd een gevarieerd jaarprogramma op de planken te zetten. In de muziekkoepel aan de Spinnersweg zullen dit jaar weer honderden muzikanten en zangers hun talenten laten zien en horen aan het Overdinkelse publiek. Alle optredens beginnen om 19:30 uur. Het stichtingsbestuur hoopt dat de weergoden hen goed gezind zijn dit jaar en dat het publiek de weg zal vinden naar de muziekkoepel. Zij dankt ook alle vrijwilligers, sponsoren en donateurs voor hun inzet voor de muziekkoepel. Dit unieke gebouw moet behouden blijven voor het dorp inclusief de optredens en concerten van veel musici.

23 mei : Martinikoor

Een oude bekende trapt als eerste af. Op dinsdag 23 mei staan de zangers van het Martinikoor op de planken van de koepel. Zij zorgen voor een zangtechnisch hoogstaand concert met liederen uit Rusland, Duitsland en natuurlijk ook Nederland.

31 mei : Oldenzaalse Smartlappenzangers

Een repertoire van liederen met een lach en een traan is te horen tijdens het optreden van de Oldenzaalse Smartlappenzangers. Zij verzorgen een gezellige avond met liederen die iedereen luidkeels kan meezingen. Zij komen op 31 mei.

7 juni : Bigband Driland

Bigband Driland is de nieuwe naam van een oude bekende: de Euregio Bigband. De Nederlandse en Duitse muzikanten van deze band brengen op 7 juni  de jazz in ons dorp dat lekker swingt. De band is niet van één markt thuis, ook de blues en rock and roll worden ook niet geschuwd.

15 juni : Slagwerkgroep van Crescendo

Vorig jaar was de slagwerkgroep van Crescendo wel een aangename verrassing. Zij traden toen voor het eerst op en dat smaakte naar meer. Zij verzorgen op 15 juni een afwisselende show waarbij slagwerk, percussie, drums en trommels centraal staan. Hoewel er deze avond zeker ook enkele marsen voorbij komen, staan er vooral vlotte eigentijdse nummers op het programma.

19 juni : Bigband Losser

Een klein week later, op maandag 19 juni, is wederom een bigband te gast in Overdinkel. Bigband Losser zal als vanouds de dorpsgenoten trakteren op jazz van vroeger en van nu. En met een jonge en zeer enthousiaste dirigent.

29 juni : Zanggroep Montana

Zanggroep Montana geeft op 29 juni acte de préséance. Zij zullen een gevarieerd programma aanbieden: van musical- en gospelliederen tot populaire- en klassieke liederen.

6 juli : Sempre Crescendo

Sempre Crescendo uit Losser profileert zich op 6 juli als concerterende vereniging en dus niet op straat marcheert. De koepel is dan ook zeer geëigend als plek voor  een concert van deze musici.  Het orkest heeft een zeer divers repertoire, variërend van klassieke muziek, lichte achtergrond muziek tot aan bekende hedendaagse popmuziek.

20 juli : Accordeonorkest Losser

Accordeonorkest Losser verzorgt een optreden op de planken van de koepel op 20 juli. Vele bekende als ook onbekende muziek is dan te horen. Vaak hoort men het publiek meezingen.

8 september : Saxofoonkwartet KRA:S!

Saxofoonkwartet KRA:S! is dit jaar ook onze gast. Het kwartet beschikt inmiddels over een mooi afwisselend repertoire:  van klassiek tot pop, van Piazolla tot Deep Purple en alles waar daar tussen ligt.

28 september : Muziekvereniging Concordia

Muziekvereniging Concordia fungeert dit seizoen als uitsmijter. Dit vertrouwd fanfarekorps, dat vanaf 1998 al optreedt op de koepel, zal met al haar geledingen aan de dorpsgenoten laten zien wat zij te bieden heeft op 28 september.

 

Ook dit jaar is het bestuur van de Stichting muziekkoepel Overdinkel erin geslaagd een gevarieerd jaarprogramma op de planken te zetten. In de muziekkoepel aan de Spinnersweg zullen dit jaar weer honderden muzikanten en zangers hun talenten laten zien en horen aan het Overdinkelse publiek. Alle optredens beginnen om 19:30 uur. Het stichtingsbestuur hoopt dat de weergoden hen goed gezind zijn dit jaar en dat het publiek de weg zal vinden naar de muziekkoepel. Zij dankt ook alle vrijwilligers, sponsoren en donateurs voor hun inzet voor de muziekkoepel. Dit unieke gebouw moet behouden blijven voor het dorp inclusief de optredens en concerten van veel musici.

23 mei : Martinikoor

Een oude bekende trapt als eerste af. Op dinsdag 23 mei staan de zangers van het Martinikoor op de planken van de koepel. Zij zorgen voor een zangtechnisch hoogstaand concert met liederen uit Rusland, Duitsland en natuurlijk ook Nederland.

31 mei : Oldenzaalse Smartlappenzangers

Een repertoire van liederen met een lach en een traan is te horen tijdens het optreden van de Oldenzaalse Smartlappenzangers. Zij verzorgen een gezellige avond met liederen die iedereen luidkeels kan meezingen. Zij komen op 31 mei.

7 juni : Bigband Driland

Bigband Driland is de nieuwe naam van een oude bekende: de Euregio Bigband. De Nederlandse en Duitse muzikanten van deze band brengen op 7 juni  de jazz in ons dorp dat lekker swingt. De band is niet van één markt thuis, ook de blues en rock and roll worden ook niet geschuwd.

15 juni : Slagwerkgroep van Crescendo

Vorig jaar was de slagwerkgroep van Crescendo wel een aangename verrassing. Zij traden toen voor het eerst op en dat smaakte naar meer. Zij verzorgen op 15 juni een afwisselende show waarbij slagwerk, percussie, drums en trommels centraal staan. Hoewel er deze avond zeker ook enkele marsen voorbij komen, staan er vooral vlotte eigentijdse nummers op het programma.

19 juni : Bigband Losser

Een klein week later, op maandag 19 juni, is wederom een bigband te gast in Overdinkel. Bigband Losser zal als vanouds de dorpsgenoten trakteren op jazz van vroeger en van nu. En met een jonge en zeer enthousiaste dirigent.

29 juni : Zanggroep Montana

Zanggroep Montana geeft op 29 juni acte de préséance. Zij zullen een gevarieerd programma aanbieden: van musical- en gospelliederen tot populaire- en klassieke liederen.

6 juli : Sempre Crescendo

Sempre Crescendo uit Losser profileert zich op 6 juli als concerterende vereniging en dus niet op straat marcheert. De koepel is dan ook zeer geëigend als plek voor  een concert van deze musici.  Het orkest heeft een zeer divers repertoire, variërend van klassieke muziek, lichte achtergrond muziek tot aan bekende hedendaagse popmuziek.

20 juli : Accordeonorkest Losser

Accordeonorkest Losser verzorgt een optreden op de planken van de koepel op 20 juli. Vele bekende als ook onbekende muziek is dan te horen. Vaak hoort men het publiek meezingen.

8 september : Saxofoonkwartet KRA:S!

Saxofoonkwartet KRA:S! is dit jaar ook onze gast. Het kwartet beschikt inmiddels over een mooi afwisselend repertoire:  van klassiek tot pop, van Piazolla tot Deep Purple en alles waar daar tussen ligt.

28 september : Muziekvereniging Concordia

Muziekvereniging Concordia fungeert dit seizoen als uitsmijter. Dit vertrouwd fanfarekorps, dat vanaf 1998 al optreedt op de koepel, zal met al haar geledingen aan de dorpsgenoten laten zien wat zij te bieden heeft op 28 september.

 

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser