Nieuws & Agenda

Stem op De Saller voor het ANWB Verkeersplein

Bassisschool De Saller heeft zich aangemeld voor de actie “een ANWB Verkeersplein voor een schoolplein”. Vanaf nu kan iedereen medebepalen of De Saller een verkeersplein ontvangt.

Breng voor 25 mei jouw stem uit en wie weet komt de ANWB in september op De Saller het ANWB Verkeersplein feestelijk openen! Stemmen kan via: www.anwb.nl/verkeerspleinen.

Goed om te weten, is dat de ANWB bij het tellen van de stemmen rekening zal houden met het aantal leerlingen van de school. Zo maakt De Saller evenveel kans. Het verkeersplein is niet alleen toegankelijk voor de leerlingen, maar ook voor de kinderen van de buitenschoolse opvang van Supertof en voor alle buurtkinderen die na schooltijd spelen op het plein.

De Saller vindt verkeerseductie erg belangrijk. Sinds 2016 is de school dan ook officieel erkend met het Twents Verkeersveiligheids Label. 

Peter Blaauwbroek, locatieleider van De Saller: “We vinden het belangrijk dat kinderen al jong meters maken en wennen aan het verkeer. Een verkeersplein biedt onze school de kans om de kinderen in een veilige omgeving kennis te laten maken met verschillende verkeerssituaties. Daarnaast past een mooi verkeersplein ook uitstekend binnen ons huidige verkeersonderwijs.”

Op De Saller krijgen de leerlingen verkeerslessen. Ook zijn er actieve verkeersouders en doet de school mee aan de verschillende verkeersprojecten. In de ochtenduren verzorgen De Saller en De Martinus samen een veilige oversteek aan de Oldenzaalsestraat.

Bassisschool De Saller heeft zich aangemeld voor de actie “een ANWB Verkeersplein voor een schoolplein”. Vanaf nu kan iedereen medebepalen of De Saller een verkeersplein ontvangt.

Breng voor 25 mei jouw stem uit en wie weet komt de ANWB in september op De Saller het ANWB Verkeersplein feestelijk openen! Stemmen kan via: www.anwb.nl/verkeerspleinen.

Goed om te weten, is dat de ANWB bij het tellen van de stemmen rekening zal houden met het aantal leerlingen van de school. Zo maakt De Saller evenveel kans. Het verkeersplein is niet alleen toegankelijk voor de leerlingen, maar ook voor de kinderen van de buitenschoolse opvang van Supertof en voor alle buurtkinderen die na schooltijd spelen op het plein.

De Saller vindt verkeerseductie erg belangrijk. Sinds 2016 is de school dan ook officieel erkend met het Twents Verkeersveiligheids Label. 

Peter Blaauwbroek, locatieleider van De Saller: “We vinden het belangrijk dat kinderen al jong meters maken en wennen aan het verkeer. Een verkeersplein biedt onze school de kans om de kinderen in een veilige omgeving kennis te laten maken met verschillende verkeerssituaties. Daarnaast past een mooi verkeersplein ook uitstekend binnen ons huidige verkeersonderwijs.”

Op De Saller krijgen de leerlingen verkeerslessen. Ook zijn er actieve verkeersouders en doet de school mee aan de verschillende verkeersprojecten. In de ochtenduren verzorgen De Saller en De Martinus samen een veilige oversteek aan de Oldenzaalsestraat.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser