Nieuws & Agenda

Hotel Marktzicht biedt plaats aan 50 Oekraïense vluchtelingen

Hotel-café-restaurant Marktzicht op het Martinusplein in Losser staat op de nominatie om gesloopt te worden om plaats te maken voor appartementen. Daardoor verdwijnt de hotelfunctie in ons dorp. Echter door de ontwikkelingen in Oekraïne en de daardoor ontstane vluchtelingenstroom zou de sloop nog wel eens op zich kunnen laten wachten. Er zullen in Hotel Marktzicht zo'n 50 vluchtelingen worden opgevangen. De omwonenden zijn hierover woensdag ingelicht door de gemeente.

Omdat Hotel Marktzicht gereed gemaakt moetn worden vooor de opvang van  de vluchtelingen duurt het zeker nog 3 weken voordat de eerste vluchtelingen arriveren.

De vluchtelingen blijven zeker een half jaar.   

 

Hotel-café-restaurant Marktzicht op het Martinusplein in Losser staat op de nominatie om gesloopt te worden om plaats te maken voor appartementen. Daardoor verdwijnt de hotelfunctie in ons dorp. Echter door de ontwikkelingen in Oekraïne en de daardoor ontstane vluchtelingenstroom zou de sloop nog wel eens op zich kunnen laten wachten. Er zullen in Hotel Marktzicht zo'n 50 vluchtelingen worden opgevangen. De omwonenden zijn hierover woensdag ingelicht door de gemeente.

Omdat Hotel Marktzicht gereed gemaakt moetn worden vooor de opvang van  de vluchtelingen duurt het zeker nog 3 weken voordat de eerste vluchtelingen arriveren.

De vluchtelingen blijven zeker een half jaar.   

 

afbeelding van Henri Schuite

Door: Henri Schuite