Nieuws & Agenda

Gemeente Losser zoekt haar ‘verborgen schatten’

Deze zomer reikt gemeente Losser voor de tweede keer de Schatkamerpluym uit. De Schatkamerpluym, een jaarlijkse prijs, is een waardering voor ‘verborgen schatten’ binnen onze gemeente die het verdienen om beter onder de aandacht te worden gebracht. Bij deze ‘verborgen schatten’ gaat het om initiatieven, evenementen of organisaties die een positieve bijdrage leveren aan de culturele/toeristische sector. En die verder ontwikkeld kunnen worden.

Winnaar vorig jaar

Vorig jaar won Cathelijne Grobbee met camping Het Meuleman in De Lutte de prijs. In 2019 heeft zij de camping in De Lutte overgenomen en in de coronatijd heeft ze deze omgetoverd tot een plek voor echte natuurliefhebbers. Cathelijne over de prijs: “De Schatkamerpluym was voor mij hierbij echt een aanmoediging om door te gaan en verder uit te bouwen. Mensen die kansen pakken in de culturele en toeristische sector verdienen die aanmoediging. Als je in onzekere of angstige tijden terug kruipt in je schulp wordt het er niet beter op. Je nek durven uitsteken is niet vanzelfsprekend. Zo’n prijs geeft mensen die dat wel durven de aanmoediging om door te gaan. En het is ook belangrijk: We hebben creativiteit nodig om andere invalshoeken te kunnen zien. Cultuur en kunst geven hoop en mogelijkheden.”

Kent u een verborgen schat in onze gemeente die meer aandacht verdient?

Kent u bijvoorbeeld een persoon of organisatie die onze gemeente voor toeristen op de kaart zet? Een bijzondere plek om kunst te bewonderen? Of een evenement met een culturele of toeristische invalshoek? Nomineer ze dan nu voor de Schatkamerpluym via het nominatieformulier! Zie hiervoor https://www.losser.nl/Actueel/Nieuwsberichten/Gemeente_Losser_zoekt_haar_verborgen_schatten

Procedure

U kunt tot 3 juni een verborgen schat nomineren. De prijs bestaat dit jaar uit een geldbedrag en een mooi kunstwerk. De prijs wordt op 1 juli uitgereikt.

Deze zomer reikt gemeente Losser voor de tweede keer de Schatkamerpluym uit. De Schatkamerpluym, een jaarlijkse prijs, is een waardering voor ‘verborgen schatten’ binnen onze gemeente die het verdienen om beter onder de aandacht te worden gebracht. Bij deze ‘verborgen schatten’ gaat het om initiatieven, evenementen of organisaties die een positieve bijdrage leveren aan de culturele/toeristische sector. En die verder ontwikkeld kunnen worden.

Winnaar vorig jaar

Vorig jaar won Cathelijne Grobbee met camping Het Meuleman in De Lutte de prijs. In 2019 heeft zij de camping in De Lutte overgenomen en in de coronatijd heeft ze deze omgetoverd tot een plek voor echte natuurliefhebbers. Cathelijne over de prijs: “De Schatkamerpluym was voor mij hierbij echt een aanmoediging om door te gaan en verder uit te bouwen. Mensen die kansen pakken in de culturele en toeristische sector verdienen die aanmoediging. Als je in onzekere of angstige tijden terug kruipt in je schulp wordt het er niet beter op. Je nek durven uitsteken is niet vanzelfsprekend. Zo’n prijs geeft mensen die dat wel durven de aanmoediging om door te gaan. En het is ook belangrijk: We hebben creativiteit nodig om andere invalshoeken te kunnen zien. Cultuur en kunst geven hoop en mogelijkheden.”

Kent u een verborgen schat in onze gemeente die meer aandacht verdient?

Kent u bijvoorbeeld een persoon of organisatie die onze gemeente voor toeristen op de kaart zet? Een bijzondere plek om kunst te bewonderen? Of een evenement met een culturele of toeristische invalshoek? Nomineer ze dan nu voor de Schatkamerpluym via het nominatieformulier! Zie hiervoor https://www.losser.nl/Actueel/Nieuwsberichten/Gemeente_Losser_zoekt_haar_verborgen_schatten

Procedure

U kunt tot 3 juni een verborgen schat nomineren. De prijs bestaat dit jaar uit een geldbedrag en een mooi kunstwerk. De prijs wordt op 1 juli uitgereikt.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser