Nieuws & Agenda

Brueghel aardappelpannenkoekenkraam na 30 jaar naar andere plek

In 2020 en 2021 werd het Bruegheliaans Festijn vanwege corona afgeblazen. Voor menigeen een grote teleurstelling maar ook voor de klootschieters vereniging Kolkersveld Losser, die al meer dan 30 jaar bekend staan als bakkers van de overheerlijke aardappelpannenkoeken tijdens de drie dolle dagen van het Bruegheliaans Festijn.

Na de grote herindeling in ons dorp werd het al snel duidelijk dat de vertrouwde locatie, schuin tegenover Hotel Smit, niet meer voldoet aan de nieuwe regels.

Nieuwe plek naast Lossers Hoes

Maar er is gelukkig een nieuwe plek  voor de kraam gevonden. Na overleg met het bestuur van Brueghel werd er een nieuwe plek beschikbaar gesteld. Er zullen tijdens het Bruegeliaans Festijn pannenkoeken worden gebakken en verkocht op een plek rechts naast het Lossers Hoes. En daar zullen vrijwilligers van de klootschietvereniging met alle liefde weer die overheerlijke “tuffel” pannenkoeken aan de man brengen.

Het is maar dat U het weet!

 

 

 

 

In 2020 en 2021 werd het Bruegheliaans Festijn vanwege corona afgeblazen. Voor menigeen een grote teleurstelling maar ook voor de klootschieters vereniging Kolkersveld Losser, die al meer dan 30 jaar bekend staan als bakkers van de overheerlijke aardappelpannenkoeken tijdens de drie dolle dagen van het Bruegheliaans Festijn.

Na de grote herindeling in ons dorp werd het al snel duidelijk dat de vertrouwde locatie, schuin tegenover Hotel Smit, niet meer voldoet aan de nieuwe regels.

Nieuwe plek naast Lossers Hoes

Maar er is gelukkig een nieuwe plek  voor de kraam gevonden. Na overleg met het bestuur van Brueghel werd er een nieuwe plek beschikbaar gesteld. Er zullen tijdens het Bruegeliaans Festijn pannenkoeken worden gebakken en verkocht op een plek rechts naast het Lossers Hoes. En daar zullen vrijwilligers van de klootschietvereniging met alle liefde weer die overheerlijke “tuffel” pannenkoeken aan de man brengen.

Het is maar dat U het weet!

 

 

 

 

afbeelding van Henri Schuite

Door: Henri Schuite