Nieuws & Agenda

Aanmelden evenementen 2023 Tourist Info De Lutte - Losser

Tourist info De Lutte-Losser wil de toeristen en inwoners in onze gemeente graag ontvangen, inspireren en tijdig van de juiste actuele informatie voorzien. Staat de organisatie van een muziekevenement, voorstelling, rondleiding, festival, tentoonstelling of een ander activiteit op de planning? Dan wil je natuurlijk dat zoveel mogelijk mensen daarvan op de hoogte zijn.

Indien Tourist info De Lutte-Losser de informatie uiterlijk 15 november a.s. ontvangt, dan kunnen ze deze invoeren op de website en verwerken in de eerste versie van de jaarkalender die op de website wordt gepubliceerd. Heb je een evenement op de planning staan? Mail dan naar info@visitdeluttelosser.nl of meld het eenvoudig aan op de website www.visitdeluttelosser.nl via https://www.visitdeluttelosser.nl/evenement-aanmelden-0/

Van belang zijn onderstaande gegevens:

  • datum of data met tijdstippen
  • een zo uitgebreid mogelijke beschrijving
  • eventuele entreeprijzen
  • indien beschikbaar 2 foto’s van de activiteit (minimaal 1MB)

Wanneer de jaarkalender up-to-date gehouden wordt, heeft het voor de organisatoren tevens het voordeel dat deze kan worden geraadpleegd voor het plannen van de meest geschikte datum. Je kunt dan voorkomen dat je moet ‘concurreren’ met andere organisatoren.

Tourist info De Lutte-Losser wil de toeristen en inwoners in onze gemeente graag ontvangen, inspireren en tijdig van de juiste actuele informatie voorzien. Staat de organisatie van een muziekevenement, voorstelling, rondleiding, festival, tentoonstelling of een ander activiteit op de planning? Dan wil je natuurlijk dat zoveel mogelijk mensen daarvan op de hoogte zijn.

Indien Tourist info De Lutte-Losser de informatie uiterlijk 15 november a.s. ontvangt, dan kunnen ze deze invoeren op de website en verwerken in de eerste versie van de jaarkalender die op de website wordt gepubliceerd. Heb je een evenement op de planning staan? Mail dan naar info@visitdeluttelosser.nl of meld het eenvoudig aan op de website www.visitdeluttelosser.nl via https://www.visitdeluttelosser.nl/evenement-aanmelden-0/

Van belang zijn onderstaande gegevens:

  • datum of data met tijdstippen
  • een zo uitgebreid mogelijke beschrijving
  • eventuele entreeprijzen
  • indien beschikbaar 2 foto’s van de activiteit (minimaal 1MB)

Wanneer de jaarkalender up-to-date gehouden wordt, heeft het voor de organisatoren tevens het voordeel dat deze kan worden geraadpleegd voor het plannen van de meest geschikte datum. Je kunt dan voorkomen dat je moet ‘concurreren’ met andere organisatoren.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser