Nieuws & Agenda

1.032 pakken Douwe Egberts koffie voor Voedselbank Losser

Landelijk zijn er meer dan 92 miljoen waardepunten ingeleverd ten bate van de Voedselbanken in Nederland. Bijna een half miljoen daarvan kwam uit de gemeente Losser, waardoor zij deze week meer dan 1000 pakken koffie in ontvangst mochten nemen van Douwe Egberts.

Alle mensen die hun spaarpunten aan de Voedselbank Losser gedoneerd hebben, worden enorm hartelijk bedankt door de vrijwilligers van de Voedselbank. Hier kunnen zij weer heel lang hun cliënten voorzien van het spreekwoordelijke bakkie troost.

Tevens roept het bestuur van de Voedselbank Losser alle inwoners van onze gemeente op om vanaf nu weer de waardepunten uit te knippen en te verzamelen, want zij verwachten dat deze actie zich absoluut nog een keer zal herhalen.

Landelijk zijn er meer dan 92 miljoen waardepunten ingeleverd ten bate van de Voedselbanken in Nederland. Bijna een half miljoen daarvan kwam uit de gemeente Losser, waardoor zij deze week meer dan 1000 pakken koffie in ontvangst mochten nemen van Douwe Egberts.

Alle mensen die hun spaarpunten aan de Voedselbank Losser gedoneerd hebben, worden enorm hartelijk bedankt door de vrijwilligers van de Voedselbank. Hier kunnen zij weer heel lang hun cliënten voorzien van het spreekwoordelijke bakkie troost.

Tevens roept het bestuur van de Voedselbank Losser alle inwoners van onze gemeente op om vanaf nu weer de waardepunten uit te knippen en te verzamelen, want zij verwachten dat deze actie zich absoluut nog een keer zal herhalen.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser