Nieuws & Agenda

Oude postkantoor verdwijnt eindelijk uit centrum Losser.

Op woensdag 13 oktober is men aan de Raadhuistraat in Losser begonnen met de sloop van het oude postkantoor.

Het pand, dat al zo’n 25 jaar leeg stond, was voor velen, vanwege zijn deplorabele staat, een doorn in het oog. De gemeente bood soelaas en kocht het pand.

Sloop inmiddels in volle gang

Onder het toeziend oog van de wethouders  Jaimi van Essen en Harry Nijhuis en CML-voorzitter Marcel de Jong begonnen de sloopwerkzaamheden al vroeg op de woensdagmorgen, waarbij Jaimi van Essen zoals gebruikelijk de eerste handelingen mocht verrichten.

Opengevallen plek biedt een mooie blik op de Brink

De lege plek zal voorlopig worden ingericht als wandelpad omgeven door groen en bankjes waardoor een mooi zicht op de Brink mogelijk wordt. Of het in toekomst nog een andere bestemming krijgt is nog onduidelijk. Hierover zullen gemeente en CML nog overleggen en gezamenlijk zoeken naar een passende en duurzame functie.

Centrum wordt weer fraaier en toegankelijker

CML-voorzitter Marcel de Jong was heel duidelijk: “ Wij zijn als CML heel blij dat deze lelijke puist uit ons dorp is verdwenen, want wij willen ons dorp zo aantrekkelijk mogelijk maken en hopen daarom dat de definitieve inrichting van deze locatie hiertoe nog een extra steentje zal bijdragen”.

De sloop van het oude postkantoor zal ongeveer een week in beslag nemen en de herinrichting zal normaliter voor de feestdagen zijn voltooid.                  

Op woensdag 13 oktober is men aan de Raadhuistraat in Losser begonnen met de sloop van het oude postkantoor.

Het pand, dat al zo’n 25 jaar leeg stond, was voor velen, vanwege zijn deplorabele staat, een doorn in het oog. De gemeente bood soelaas en kocht het pand.

Sloop inmiddels in volle gang

Onder het toeziend oog van de wethouders  Jaimi van Essen en Harry Nijhuis en CML-voorzitter Marcel de Jong begonnen de sloopwerkzaamheden al vroeg op de woensdagmorgen, waarbij Jaimi van Essen zoals gebruikelijk de eerste handelingen mocht verrichten.

Opengevallen plek biedt een mooie blik op de Brink

De lege plek zal voorlopig worden ingericht als wandelpad omgeven door groen en bankjes waardoor een mooi zicht op de Brink mogelijk wordt. Of het in toekomst nog een andere bestemming krijgt is nog onduidelijk. Hierover zullen gemeente en CML nog overleggen en gezamenlijk zoeken naar een passende en duurzame functie.

Centrum wordt weer fraaier en toegankelijker

CML-voorzitter Marcel de Jong was heel duidelijk: “ Wij zijn als CML heel blij dat deze lelijke puist uit ons dorp is verdwenen, want wij willen ons dorp zo aantrekkelijk mogelijk maken en hopen daarom dat de definitieve inrichting van deze locatie hiertoe nog een extra steentje zal bijdragen”.

De sloop van het oude postkantoor zal ongeveer een week in beslag nemen en de herinrichting zal normaliter voor de feestdagen zijn voltooid.                  

afbeelding van Henri Schuite

Door: Henri Schuite