Nieuws & Agenda

Poll Sociale Kaart Losser

Waar vind ik snel en gemakkelijk de zorgverlener die mij het beste kan helpen? 

Om deze vraag voor u te beantwoorden hebben de Gemeente Losser en Hallo Losser voor u de Sociale Kaart gemaakt. Alle zorgverleners in onze gemeente zijn daar beschikbaar.

We willen graag dat álle Lossernaren de kaart weten te vinden. En eerlijk gezegd vragen we ons af of de naam Sociale Kaart wel de meest duidelijke naam is. Daarom vragen we uw mening in de volgende poll.

Onder alle deelnemers aan deze poll verloten we een Hen-en-Weer menu voor 2 personen!

Klik op deze link om de poll in te vullen.

Waar vind ik snel en gemakkelijk de zorgverlener die mij het beste kan helpen? 

Om deze vraag voor u te beantwoorden hebben de Gemeente Losser en Hallo Losser voor u de Sociale Kaart gemaakt. Alle zorgverleners in onze gemeente zijn daar beschikbaar.

We willen graag dat álle Lossernaren de kaart weten te vinden. En eerlijk gezegd vragen we ons af of de naam Sociale Kaart wel de meest duidelijke naam is. Daarom vragen we uw mening in de volgende poll.

Onder alle deelnemers aan deze poll verloten we een Hen-en-Weer menu voor 2 personen!

Klik op deze link om de poll in te vullen.

afbeelding van Peter Langela

Door: Peter Langela

Peter Langela (1962) is nieuwsredacteur en bestuurslid van Hallo Losser en van RTV-Losser. Hij is ondernemer en werkt daarnaast als start-up coach voor Universiteit van Twente, Novel-T en imec. istart. nl. Peter is actief op Twitter, Instagram en LinkedIn.