Nieuws & Agenda

Open lesweek op de Meester Snelschool

Van 9 t/m 13 maart gaan de deuren van de Meester Snelschool wagenwijd open voor alle ouders. Voor hen die al kinderen op onze school hebben en voor ouders die nog op zoek zijn naar een geschikte basisschool voor hun kind(eren).

Waarom een open lesweek?

Ouders kunnen zo ervaren hoe een les van hun eigen kind gegeven wordt in de groep.  Ook geeft het ouders meer inzicht in het huidige schoolsysteem. Basisschool Meester Snel is een kleinschalige school met een gemoedelijke sfeer. Iedereen kent elkaar. Dit zorgt voor veiligheid en verdraagzaamheid. Samen leren en plezier maken, daar staan wij voor!

Wilt u als “nieuwe” ouder graag eens kennis met ons maken in deze week of een andere week, neemt u dan gerust contact op met Marjolein Bax (053-5383994), zij is onze directeur of met een medewerker van de kinderopvang of de peutergroep.

Van 9 t/m 13 maart gaan de deuren van de Meester Snelschool wagenwijd open voor alle ouders. Voor hen die al kinderen op onze school hebben en voor ouders die nog op zoek zijn naar een geschikte basisschool voor hun kind(eren).

Waarom een open lesweek?

Ouders kunnen zo ervaren hoe een les van hun eigen kind gegeven wordt in de groep.  Ook geeft het ouders meer inzicht in het huidige schoolsysteem. Basisschool Meester Snel is een kleinschalige school met een gemoedelijke sfeer. Iedereen kent elkaar. Dit zorgt voor veiligheid en verdraagzaamheid. Samen leren en plezier maken, daar staan wij voor!

Wilt u als “nieuwe” ouder graag eens kennis met ons maken in deze week of een andere week, neemt u dan gerust contact op met Marjolein Bax (053-5383994), zij is onze directeur of met een medewerker van de kinderopvang of de peutergroep.

afbeelding van Peter Langela

Door: Peter Langela

Peter Langela (1962) is nieuwsredacteur en bestuurslid van Hallo Losser en van RTV-Losser. Hij is ondernemer en werkt daarnaast als start-up coach voor Universiteit van Twente, Novel-T en imec. istart. nl. Peter is actief op Twitter, Instagram en LinkedIn.