Nieuws & Agenda

De JKL Open Dag staat weer voor de deur

2 februari opent de JKL weer haar deuren voor een fantastisch feest voor Losser en omstreken.

Losser 23 januari 2020:  Deze week wordt er door vele vrijwilligers hard gewerkt om de carnavalsloods die normaal vol staat met hooghedenwagens te verbouwen tot feestzaal. De reden hiervoor is voor het jaarlijks terugkerend evenement de ‘Open Dag JKL 2020’.

Om 14:00 uur gaan de deuren open en is iedereen welkom. Hoogheden en carnavalsvierders uit de hele regio zullen worden ontvangen door Jongerenprins Bram met zijn adjudanten Jurre en Bart. Naast dat verschillende carnavalsverenigingen de revue zullen passeren zal er flink gefeest worden onder leiding van DJ Sander Scheperman.

‘’Er valt elk jaar weer een hoop te doen voordat de Open Dag begint’’ aldus Job Brunger, bestuurslid bij het JKL. Er moet onderdak gezocht worden voor vier carnavalswagens, er word een grote show gebouwd met licht en geluid, het podium en de barren moeten opgezet worden en natuurlijk moeten de koelkasten gevuld worden. Daarnaast moeten er buiten tenten op worden gezet omdat het anders te klein is en moet er plaats gemaakt worden voor de snackwagen. ‘’Omdat onze leden overdag naar school of naar het werk moeten gebeurd dit allemaal in de avonduren. Gelukkig kunnen we tegenwoordig rekenen op veel helpende handen’’ vult Brunger aan.

Door de drukte van de afgelopen edities verwacht de JKL dit jaar ook weer een geslaagde dag. Mede doordat er naast Losseraren ook feestvierders uit o.a. Enschede, Oldenzaal, Borne en Hengelo hebben aangegeven te komen deze dag.

Daarom nogmaals voor alle jongeren (en ouderen ook wel hoor) die zondagmiddag/avond nog niks op de planning hebben staan en zin hebben in een bult gezelligheid: kom langs op de Open Dag JKL 2020! Iedereen is welkom vanaf 14:00 uur bij de carnavalsloodsen op De Pol 42.

2 februari opent de JKL weer haar deuren voor een fantastisch feest voor Losser en omstreken.

Losser 23 januari 2020:  Deze week wordt er door vele vrijwilligers hard gewerkt om de carnavalsloods die normaal vol staat met hooghedenwagens te verbouwen tot feestzaal. De reden hiervoor is voor het jaarlijks terugkerend evenement de ‘Open Dag JKL 2020’.

Om 14:00 uur gaan de deuren open en is iedereen welkom. Hoogheden en carnavalsvierders uit de hele regio zullen worden ontvangen door Jongerenprins Bram met zijn adjudanten Jurre en Bart. Naast dat verschillende carnavalsverenigingen de revue zullen passeren zal er flink gefeest worden onder leiding van DJ Sander Scheperman.

‘’Er valt elk jaar weer een hoop te doen voordat de Open Dag begint’’ aldus Job Brunger, bestuurslid bij het JKL. Er moet onderdak gezocht worden voor vier carnavalswagens, er word een grote show gebouwd met licht en geluid, het podium en de barren moeten opgezet worden en natuurlijk moeten de koelkasten gevuld worden. Daarnaast moeten er buiten tenten op worden gezet omdat het anders te klein is en moet er plaats gemaakt worden voor de snackwagen. ‘’Omdat onze leden overdag naar school of naar het werk moeten gebeurd dit allemaal in de avonduren. Gelukkig kunnen we tegenwoordig rekenen op veel helpende handen’’ vult Brunger aan.

Door de drukte van de afgelopen edities verwacht de JKL dit jaar ook weer een geslaagde dag. Mede doordat er naast Losseraren ook feestvierders uit o.a. Enschede, Oldenzaal, Borne en Hengelo hebben aangegeven te komen deze dag.

Daarom nogmaals voor alle jongeren (en ouderen ook wel hoor) die zondagmiddag/avond nog niks op de planning hebben staan en zin hebben in een bult gezelligheid: kom langs op de Open Dag JKL 2020! Iedereen is welkom vanaf 14:00 uur bij de carnavalsloodsen op De Pol 42.

afbeelding van Peter Langela

Door: Peter Langela

Peter Langela (1962) is nieuwsredacteur en bestuurslid van Hallo Losser en van RTV-Losser. Hij is ondernemer en werkt daarnaast voor  als start-up coach voor Novel-T en EIT Digital. Peter is actief op Twitter, Instagram en LinkedIn.