Nieuws & Agenda

Fem Onland voorleeskampioen van Losser

Fem Onland van basisschool de Veldzijde is voorleeskampioen van Losser.

Zaterdag 25 januari was het eindelijk zover. 12 kandidaten streden om de titel ‘voorleeskampioen’. Na een spannende middag kon de jury de winnaar bekend maken. Fem Onland mag zich voorleeskampioen van Losser noemen en zal onze gemeente vertegenwoordigen tijdens de regio finale op 7 maart in ’t Lossers Hoes in Losser. Volgens het oordeel van de jury las Fem helder en duidelijk voor. Ze maakte goed contact met het publiek en gebruikte haar stem goed. Alle andere kandidaten eindigden op de tweede plaats.

Fem Onland van basisschool de Veldzijde is voorleeskampioen van Losser.

Zaterdag 25 januari was het eindelijk zover. 12 kandidaten streden om de titel ‘voorleeskampioen’. Na een spannende middag kon de jury de winnaar bekend maken. Fem Onland mag zich voorleeskampioen van Losser noemen en zal onze gemeente vertegenwoordigen tijdens de regio finale op 7 maart in ’t Lossers Hoes in Losser. Volgens het oordeel van de jury las Fem helder en duidelijk voor. Ze maakte goed contact met het publiek en gebruikte haar stem goed. Alle andere kandidaten eindigden op de tweede plaats.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser