Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Bok Op Stap De Lutte

9 november 202511:30 uur
€37,50

Op zondag 9 november 2025 vindt de eerste editie plaats van Bok Op Stap De Lutte: een gezellige bokbierwandeling door het mooie Twentse landschap. Wandelaars genieten onderweg van sfeervolle horecastops met een bokbiertje en een bijpassend hapje.

De route van circa 8 km start bij Tourist Info De Lutte (Plechelmusstraat 14). Onderweg doen deelnemers o.a. Schenkerij PoortBulten, Hotel ’t Kruisselt, Lutters Kwartier, Eetcafé Plexat en De Vereeniging aan. De wandeling eindigt met een bokbiermiddag in het centrum van De Lutte met muziek en aangeklede terrassen. Een ideale combinatie van wandelen, genieten en gezelligheid!

Praktisch:

· Datum: zondag 9 november 2025

· Start: 11.30 – 13.30 uur bij Tourist Info De Lutte (Plechelmusstraat 14, De Lutte)

· Deelname: €37,50 p.p. (18+)

· Aanmelden gewenst via visitdeluttelosser.nl

Aanmelden voor deze bokbierwandeling kan via visitdeluttelosser.nl middels het aanmeldformulier of telefonisch via Tourist info De Lutte, tel: 0541-551160.

Gegevens

Datum:
9 november 2025
Tijd:
11:30 -13:30
Kosten:
€37,50

Locatie

Tourist Info De Lutte
Plechelmusstraat 14,
De Lutte, 7587 AM
+ Google Maps
Scroll naar boven