Bijeenkomst borstkankergroep Losser

De borstkankergroep Losser houdt op donderdag 27 augustus om 10.30 uur een bijeenkomst in het Aleida Leurinkhuis aan het Raadhuisplein 4 in Losser.
Tijdens deze bijeenkomst vertelt Rianne Nijland (34), eigenaresse van Pure Beauty Overdinkel, over huidzorg bij kanker. Ook besteedt zij aandacht aan het signaleren en voorkomen van huidkanker.
Een behandeling met chemotherapie of bestraling kan veel invloed hebben op de huid. Rianne Nijland legt uit welke veranderingen en klachten kunnen ontstaan en hoe de huid op een milde en verantwoorde manier kan worden verzorgd. Daarnaast vertelt zij waarop gelet kan worden bij veranderingen aan de huid en moedervlekken. Ook bespreekt zij wanneer het verstandig is om contact op te nemen met een arts en hoe de huid zo goed mogelijk kan worden beschermd tegen schadelijke uv-straling.
Tijdens de ochtend is er volop gelegenheid om vragen te stellen. Daarnaast kunnen deelnemers lotgenoten ontmoeten en ervaringen met elkaar delen.
De bijeenkomst wordt georganiseerd door Jacqueline Borghuis, Jans van Oijen en Angele ten Berge.
Voor vragen kan contact worden opgenomen via telefoonnummer 06 12767522.














