Nieuws & Agenda

Hubo komt "Sportfabrik" tegemoet

Een ontzettend goed gebaar. Zo mag je de handreiking van Hubo aan de sportschool “de Sportfabrik” wel noemen.

Schietincident

Vorige week werd de sportschool na een schietincident op last van de burgemeester gesloten. Reden hiervoor was de veiligheid rondom de sportschool.Vooralsnog blijft de sportschool gesloten, al hoopt eigenaar Edwin Bos dat hij een dezer dagen groen licht krijgt van de burgemeester en hij de deuren weer mag openen.

Groots gebaar

Een helpende hand kwam deze week  van doe-het-zelf zaak Hubo. Zij stelden ruimte beschikbaar aan de “Sportfabrik” , zodat zij de groepslessen weer konden opstarten. Weliswaar kunnen de lessen in beperkte mate worden gegeven, maar de geste werd enorm gewaardeerd.

Noodrooster

Edwin: “We hebben een noodrooster gemaakt voor onze groepslessen. Omdat we niet in ons pand kunnen hebben we nog niet de beschikking over de materialen, maar we doen ons best het zo aangenaam mogelijk te maken. Vanaf dinsdag 8 oktober zijn onze leden welkom om de lessen bij te wonen”. Locatie: Industriestraat 2 te Losser ( pand Hubo).

 

Een ontzettend goed gebaar. Zo mag je de handreiking van Hubo aan de sportschool “de Sportfabrik” wel noemen.

Schietincident

Vorige week werd de sportschool na een schietincident op last van de burgemeester gesloten. Reden hiervoor was de veiligheid rondom de sportschool.Vooralsnog blijft de sportschool gesloten, al hoopt eigenaar Edwin Bos dat hij een dezer dagen groen licht krijgt van de burgemeester en hij de deuren weer mag openen.

Groots gebaar

Een helpende hand kwam deze week  van doe-het-zelf zaak Hubo. Zij stelden ruimte beschikbaar aan de “Sportfabrik” , zodat zij de groepslessen weer konden opstarten. Weliswaar kunnen de lessen in beperkte mate worden gegeven, maar de geste werd enorm gewaardeerd.

Noodrooster

Edwin: “We hebben een noodrooster gemaakt voor onze groepslessen. Omdat we niet in ons pand kunnen hebben we nog niet de beschikking over de materialen, maar we doen ons best het zo aangenaam mogelijk te maken. Vanaf dinsdag 8 oktober zijn onze leden welkom om de lessen bij te wonen”. Locatie: Industriestraat 2 te Losser ( pand Hubo).

 

afbeelding van Henri Schuite

Door: Henri Schuite