Nieuws & Agenda

Toch genieten van de Breughel aardappelpannenkoeken

Kolkersveld Losser heeft een vergunning bij de gemeente aangevraagd om de traditionele Brueghel aardappelpannenkoeken te gaan bakken. 

Het bakken en verkopen zal dit jaar op 15 augustus plaatsvinden bij het clubgebouw ’t Kolkershoes aan de Beerninksweg hoek Invalsweg.

Geen Breughel

Het coronavirus waart nog steeds rond in ons land en alhoewel in Losser de inwoners zich van hun beste kant hebben laten zien en de besmetting hier achterwege bleef werd toch besloten, op aandrang van de regering en op advies van het RIVM, het Bruegheliaans Festijn dit jaar af te blazen. Voor menigeen een grote teleurstelling maar ook voor onze vereniging Kolkersveld Losser die al meer dan 30 jaar bekend staat al bakkers van de overheerlijke aardappelpannenkoeken tijdens de drie dolle dagen van het Bruegheliaans Festijn. Niet alleen de inwoners van Losser wisten onze kraam te vinden maar ook ver daar buiten wist men de weg te vinden. Soms was het een kwestie van wachten, en dan soms heel lang wachten om deze lekkernij de bestellen en van te genieten.Niet ongewoon was het dat er een rij bij onze kraam stond waarin men een half uur tot zelfs 3 kwartier geduld moest hebben om aan de beurt te komen.Vaak was het mooi en warm weer en dan was het voor onze leden afzien achter de kraam en daarom werden onze leden om de 4 uur afgelost door een nieuwe groep leden om te zorgen dat er altijd voldoende pannenkoeken konden worden gebakken.

Kolkersveld Losser bakt toch aardappelpannenkoeken op 15 augustus

Nu is vanwege de corona het helaas nu niet mogelijk om in het dorp aardappelpannenkoeken te bakken en te verkopen. Daarop heeft Kolkersveld Losser een vergunning bij de gemeente aangevraagd om deze traditionele Brueghel aardappelpannenkoeken te gaan bakken weliswaar op een andere locatie. Het bakken en verkopen zal dit jaar plaatsvinden bij het clubgebouw ’t Kolkershoes aan de Beerninksweg hoek Invalsweg.

Op zaterdag 15 augustus a.s. bent u van harte welkom vanaf 9 uur.

Om de verkoop in goede banen te leiden zullen er nu 2 verkooppunten worden ingericht.

  • Een speciaal voor verkoop van 25 pannenkoeken
  • Een voor verkoop van kleinere hoeveelheden.

Er worden tafels en stoelen geplaatst .

Onder eventueel het genot van een drankje kan dan worden genoten van de met zorg gebakken aardappelpannenkoek.

In achtneming van de huidige maatregelen omtrent het virus is er de mogelijkheid om de aankoop af te rekenen met een pinbetaling. Let wel de huidige 1,5 meter afstand dient u ten allen tijde te respecteren.

Kolkersveld  Losser hoopt u op zaterdag 15 augustus te kunnen verwelkomen en op deze manier bij te kunnen dragen om u toch een klein beetje het Brueghel gevoel te geven.

 

Kolkersveld Losser heeft een vergunning bij de gemeente aangevraagd om de traditionele Brueghel aardappelpannenkoeken te gaan bakken. 

Het bakken en verkopen zal dit jaar op 15 augustus plaatsvinden bij het clubgebouw ’t Kolkershoes aan de Beerninksweg hoek Invalsweg.

Geen Breughel

Het coronavirus waart nog steeds rond in ons land en alhoewel in Losser de inwoners zich van hun beste kant hebben laten zien en de besmetting hier achterwege bleef werd toch besloten, op aandrang van de regering en op advies van het RIVM, het Bruegheliaans Festijn dit jaar af te blazen. Voor menigeen een grote teleurstelling maar ook voor onze vereniging Kolkersveld Losser die al meer dan 30 jaar bekend staat al bakkers van de overheerlijke aardappelpannenkoeken tijdens de drie dolle dagen van het Bruegheliaans Festijn. Niet alleen de inwoners van Losser wisten onze kraam te vinden maar ook ver daar buiten wist men de weg te vinden. Soms was het een kwestie van wachten, en dan soms heel lang wachten om deze lekkernij de bestellen en van te genieten.Niet ongewoon was het dat er een rij bij onze kraam stond waarin men een half uur tot zelfs 3 kwartier geduld moest hebben om aan de beurt te komen.Vaak was het mooi en warm weer en dan was het voor onze leden afzien achter de kraam en daarom werden onze leden om de 4 uur afgelost door een nieuwe groep leden om te zorgen dat er altijd voldoende pannenkoeken konden worden gebakken.

Kolkersveld Losser bakt toch aardappelpannenkoeken op 15 augustus

Nu is vanwege de corona het helaas nu niet mogelijk om in het dorp aardappelpannenkoeken te bakken en te verkopen. Daarop heeft Kolkersveld Losser een vergunning bij de gemeente aangevraagd om deze traditionele Brueghel aardappelpannenkoeken te gaan bakken weliswaar op een andere locatie. Het bakken en verkopen zal dit jaar plaatsvinden bij het clubgebouw ’t Kolkershoes aan de Beerninksweg hoek Invalsweg.

Op zaterdag 15 augustus a.s. bent u van harte welkom vanaf 9 uur.

Om de verkoop in goede banen te leiden zullen er nu 2 verkooppunten worden ingericht.

  • Een speciaal voor verkoop van 25 pannenkoeken
  • Een voor verkoop van kleinere hoeveelheden.

Er worden tafels en stoelen geplaatst .

Onder eventueel het genot van een drankje kan dan worden genoten van de met zorg gebakken aardappelpannenkoek.

In achtneming van de huidige maatregelen omtrent het virus is er de mogelijkheid om de aankoop af te rekenen met een pinbetaling. Let wel de huidige 1,5 meter afstand dient u ten allen tijde te respecteren.

Kolkersveld  Losser hoopt u op zaterdag 15 augustus te kunnen verwelkomen en op deze manier bij te kunnen dragen om u toch een klein beetje het Brueghel gevoel te geven.

 

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser