Nieuws & Agenda

Open lesweek op de Meester Snelschool

Basisschool Meester Snel is een kleinschalige school met een gemoedelijke sfeer. Iedereen kent elkaar. Dit zorgt voor veiligheid en verdraagzaamheid. Samen leren en plezier maken, daar staan wij voor

Van 9 t/m 13 maart gaan de deuren van de Meester Snelschool wagenwijd open voor alle ouders. Voor hen die al kinderen op onze school hebben en voor ouders die nog op zoek zijn naar een geschikte basisschool voor hun kind(eren).

Waarom een open lesweek? Ouders kunnen zo ervaren hoe een les van hun eigen kind gegeven wordt in de groep. Ook geeft het ouders meer inzicht in het huidige schoolsysteem.

Wilt u als “nieuwe” ouder graag eens kennis met ons maken in deze week of een andere week, neemt u dan gerust contact op met directeur Marjolein Bax (053-5383994), of met een medewerker van de kinderopvang of de peutergroep. Kijk ook eens op onze website: www.meestersnelvco.nl

Telefoon: 
053-5383994
Locatie: 

Kindcentrum Meester Snel, Kloosterstraat 13, 7581 GE Losser

Basisschool Meester Snel is een kleinschalige school met een gemoedelijke sfeer. Iedereen kent elkaar. Dit zorgt voor veiligheid en verdraagzaamheid. Samen leren en plezier maken, daar staan wij voor

Van 9 t/m 13 maart gaan de deuren van de Meester Snelschool wagenwijd open voor alle ouders. Voor hen die al kinderen op onze school hebben en voor ouders die nog op zoek zijn naar een geschikte basisschool voor hun kind(eren).

Waarom een open lesweek? Ouders kunnen zo ervaren hoe een les van hun eigen kind gegeven wordt in de groep. Ook geeft het ouders meer inzicht in het huidige schoolsysteem.

Wilt u als “nieuwe” ouder graag eens kennis met ons maken in deze week of een andere week, neemt u dan gerust contact op met directeur Marjolein Bax (053-5383994), of met een medewerker van de kinderopvang of de peutergroep. Kijk ook eens op onze website: www.meestersnelvco.nl

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser