Nieuws & Agenda

Marsmuziek in wijk De Saller

Op maandagavond 7 september ’20 zal muziekvereniging DTKS marsmuziek laten horen in de Losserse wijk “De Saller”.

Vanaf 19:30 uur vertrekken de muzikanten van de drumfanfare vanaf het Tukkershoes voor een rondgang door deze wijk om de inwoners te bedanken voor het inleveren van het oud-papier dat de vereniging maandelijks in deze wijk ophaalt.

“De vakantie is weer voorbij. En dat betekent voor ons dat we weer lekker gaan repeteren. En wat is er nou leuker dan dat te laten horen aan de inwoners van ons dorp” geeft voorzitter Sjoerd Janssen aan.

Na overleg met de Gemeente Losser en de Veiligheidsregio Twente is het voor muziekvereniging DTKS mogelijk, uiteraard onder de geldende corona maatregelen zoals o.a. de 1,5 m afstand,  om weer muziek te laten klinken in de wijk.

De drumfanfare zal dan in marsformatie door de straten trekken en de leden van de muziekvereniging hopen dat de wijkbewoners dit gebaar kunnen waarderen.

Vanaf het moment dat buitenrepetities weer mogelijk waren (na toestemming van het RIVM) zijn de leden van muziekvereniging DTKS weer begonnen met buiten exercitie. Onder leiding van instructeur Marty van Seijen en tambour-maître Wilfried Scheffer is geoefend om het optreden te kunnen verzorgen.

Hopelijk blijft het de 7e droog zodat iedereen kan genieten van het korps.

Op maandagavond 7 september ’20 zal muziekvereniging DTKS marsmuziek laten horen in de Losserse wijk “De Saller”.

Vanaf 19:30 uur vertrekken de muzikanten van de drumfanfare vanaf het Tukkershoes voor een rondgang door deze wijk om de inwoners te bedanken voor het inleveren van het oud-papier dat de vereniging maandelijks in deze wijk ophaalt.

“De vakantie is weer voorbij. En dat betekent voor ons dat we weer lekker gaan repeteren. En wat is er nou leuker dan dat te laten horen aan de inwoners van ons dorp” geeft voorzitter Sjoerd Janssen aan.

Na overleg met de Gemeente Losser en de Veiligheidsregio Twente is het voor muziekvereniging DTKS mogelijk, uiteraard onder de geldende corona maatregelen zoals o.a. de 1,5 m afstand,  om weer muziek te laten klinken in de wijk.

De drumfanfare zal dan in marsformatie door de straten trekken en de leden van de muziekvereniging hopen dat de wijkbewoners dit gebaar kunnen waarderen.

Vanaf het moment dat buitenrepetities weer mogelijk waren (na toestemming van het RIVM) zijn de leden van muziekvereniging DTKS weer begonnen met buiten exercitie. Onder leiding van instructeur Marty van Seijen en tambour-maître Wilfried Scheffer is geoefend om het optreden te kunnen verzorgen.

Hopelijk blijft het de 7e droog zodat iedereen kan genieten van het korps.

afbeelding van Nieuwsredactie Hallo Losser

Door: Nieuwsredactie Hallo Losser