Nieuws & Agenda

Er klinkt weer muziek in de muziekkoepel

Ook dit jaar is het bestuur van de Stichting muziekkoepel Overdinkel erin geslaagd een gevarieerd jaarprogramma op de planken te zetten. In de muziekkoepel aan de Spinnersweg zullen dit jaar weer honderden muzikanten en zangers hun talenten laten zien en horen aan het Overdinkelse publiek. 

Op 14 mei staan de zangers van het Martinikoor op de planken van de koepel. Zij zorgen voor een zangtechnisch hoogstaand concert met liederen uit Rusland, Duitsland en natuurlijk ook Nederland.

Een repertoire van liederen met een lach en een traan is te horen tijdens het optreden van de Oldenzaalse Smartlappenzangers. Zij verzorgen een gezellige avond met liederen die iedereen luidkeels kan meezingen. Zij komen op 5 juni.

Bigband Driland is de nieuwe naam van een oude bekende: de Euregio Bigband. De Nederlandse en Duitse muzikanten van deze band brengen op 12 juni  de jazz in ons dorp dat lekker swingt. De band is niet van één markt thuis, ook de blues en rock and roll worden ook niet geschuwd.

Een oud vertrouwd fanfarekorps is op 20 juni te gast: Concordia. Met het jeugdorkest en het A-orkest komen ze op bezoek. Ook zal de drumband acte de présence geven. 

Als laatste in deze maand zal een koor optreden dat in het verleden slechts één keer heeft opgetreden: the Soulful Swinging Singers uit Gronau. Dit gospelkoor zingt de pannen van het dak en hun aanstekelijke enthousiasme zal ongetwijfeld overslaan op het publiek. Zij treden op 26 juni op.

Crescendo is ook een oude bekende van het koepelpubliek. Deze Overdinkelse harmonie heeft muziek maken én gezelligheid hoog in het vaandel staan en dit zal zeer zeker tot uiting komen op 1 juli.

Op 4 en 8  juli zullen twee Losserse muziekclubs concerten geven aan de Spinnerweg; respectievelijk het Accordeonorkest Losser en de Bigband Losser zullen het publiek verwennen met hun muzikale hoogstandjes. 

Na de zomervakantie zal Gert Ekkelboom weer optreden in de koepel. Hij neemt zoals altijd de laatste jaren een tweetal ‘Friends’ mee: zijn zoon Gerben en Han Arfman. Zij treden op 20 augustus op.

Het gemengde koor Into-Music zal op 5 september een doorsnee laten horen van haar repertoire. Vooral plezier in het zingen vinden zij het allerbelangrijkste. Het publiek zal dit zeker merken, zo is de ervaring van het koepelbestuur.

Zanggroep Montana zal het programma 2019 afsluiten op 12 september. Zij zullen een gevarieerd programma aanbieden: van musical- en gospelliederen tot populaire- en klassieke liederen.

Het stichtingsbestuur hoopt dat de weergoden hen goed gezind zijn dit jaar en dat het publiek de weg zal vinden naar de muziekkoepel. Zij dankt ook alle vrijwilligers, sponsoren en donateurs voor hun inzet voor de muziekkoepel. Dit unieke gebouw moet behouden blijven voor het dorp inclusief de optredens en concerten van veel musici. 

Locatie: 

muziekkoepel

Pasmanstraat 11, Overdinkel

Ook dit jaar is het bestuur van de Stichting muziekkoepel Overdinkel erin geslaagd een gevarieerd jaarprogramma op de planken te zetten. In de muziekkoepel aan de Spinnersweg zullen dit jaar weer honderden muzikanten en zangers hun talenten laten zien en horen aan het Overdinkelse publiek. 

Op 14 mei staan de zangers van het Martinikoor op de planken van de koepel. Zij zorgen voor een zangtechnisch hoogstaand concert met liederen uit Rusland, Duitsland en natuurlijk ook Nederland.

Een repertoire van liederen met een lach en een traan is te horen tijdens het optreden van de Oldenzaalse Smartlappenzangers. Zij verzorgen een gezellige avond met liederen die iedereen luidkeels kan meezingen. Zij komen op 5 juni.

Bigband Driland is de nieuwe naam van een oude bekende: de Euregio Bigband. De Nederlandse en Duitse muzikanten van deze band brengen op 12 juni  de jazz in ons dorp dat lekker swingt. De band is niet van één markt thuis, ook de blues en rock and roll worden ook niet geschuwd.

Een oud vertrouwd fanfarekorps is op 20 juni te gast: Concordia. Met het jeugdorkest en het A-orkest komen ze op bezoek. Ook zal de drumband acte de présence geven. 

Als laatste in deze maand zal een koor optreden dat in het verleden slechts één keer heeft opgetreden: the Soulful Swinging Singers uit Gronau. Dit gospelkoor zingt de pannen van het dak en hun aanstekelijke enthousiasme zal ongetwijfeld overslaan op het publiek. Zij treden op 26 juni op.

Crescendo is ook een oude bekende van het koepelpubliek. Deze Overdinkelse harmonie heeft muziek maken én gezelligheid hoog in het vaandel staan en dit zal zeer zeker tot uiting komen op 1 juli.

Op 4 en 8  juli zullen twee Losserse muziekclubs concerten geven aan de Spinnerweg; respectievelijk het Accordeonorkest Losser en de Bigband Losser zullen het publiek verwennen met hun muzikale hoogstandjes. 

Na de zomervakantie zal Gert Ekkelboom weer optreden in de koepel. Hij neemt zoals altijd de laatste jaren een tweetal ‘Friends’ mee: zijn zoon Gerben en Han Arfman. Zij treden op 20 augustus op.

Het gemengde koor Into-Music zal op 5 september een doorsnee laten horen van haar repertoire. Vooral plezier in het zingen vinden zij het allerbelangrijkste. Het publiek zal dit zeker merken, zo is de ervaring van het koepelbestuur.

Zanggroep Montana zal het programma 2019 afsluiten op 12 september. Zij zullen een gevarieerd programma aanbieden: van musical- en gospelliederen tot populaire- en klassieke liederen.

Het stichtingsbestuur hoopt dat de weergoden hen goed gezind zijn dit jaar en dat het publiek de weg zal vinden naar de muziekkoepel. Zij dankt ook alle vrijwilligers, sponsoren en donateurs voor hun inzet voor de muziekkoepel. Dit unieke gebouw moet behouden blijven voor het dorp inclusief de optredens en concerten van veel musici. 

afbeelding van Marion Poorthuis

Door: Marion Poorthuis