Nieuws & Agenda

Centrumplan Losser officieel van start

Wethouder Jaimi van Essen gaf vanmiddag 11 juni om 15.00 uur het startsein voor een grote renovatie van het centrum van Losser. Het zogenaamde centrumplan bestaat uit 6 fases, waarvan de eerste inmiddels is gestart. Eind 2020 moet alles zijn afgerond.

Aantrekkelijk plan

Deze impuls heeft het centrum van Losser hard nodig . Het moet er toe leiden dat het centrum aantrekkelijker wordt en dat consumenten meer gebruik gaan maken van de geboden faciliteiten.

Maar er gaan nog meer werkzaamheden plaatsvinden in het centrum van Losser. Het riool is aan vervanging toe en ook moeten er op veel plekken nieuwe water- en gasleidingen komen. Eigenlijk valt het nu allemaal samen. En dat lijkt verstandig om over een paar jaar niet weer het centrum op de schop te willen hebben.

Overlast

De bereikbaarheid van het dorp zal de komende anderhalf jaar verslechteren en het aantal parkeerplaatsen zal behoorlijk afnemen, zeker wanneer er donderdag markt is. Er zal begrip moeten zijn voor de tijdelijke overlast, wellicht dat de BOA’s in ons dorp daar ook eens over na willen denken.  Even doorbijten met z’n allen want er komt iets moois voor terug.

Wethouder Jaimi van Essen gaf vanmiddag 11 juni om 15.00 uur het startsein voor een grote renovatie van het centrum van Losser. Het zogenaamde centrumplan bestaat uit 6 fases, waarvan de eerste inmiddels is gestart. Eind 2020 moet alles zijn afgerond.

Aantrekkelijk plan

Deze impuls heeft het centrum van Losser hard nodig . Het moet er toe leiden dat het centrum aantrekkelijker wordt en dat consumenten meer gebruik gaan maken van de geboden faciliteiten.

Maar er gaan nog meer werkzaamheden plaatsvinden in het centrum van Losser. Het riool is aan vervanging toe en ook moeten er op veel plekken nieuwe water- en gasleidingen komen. Eigenlijk valt het nu allemaal samen. En dat lijkt verstandig om over een paar jaar niet weer het centrum op de schop te willen hebben.

Overlast

De bereikbaarheid van het dorp zal de komende anderhalf jaar verslechteren en het aantal parkeerplaatsen zal behoorlijk afnemen, zeker wanneer er donderdag markt is. Er zal begrip moeten zijn voor de tijdelijke overlast, wellicht dat de BOA’s in ons dorp daar ook eens over na willen denken.  Even doorbijten met z’n allen want er komt iets moois voor terug.

afbeelding van Henri Schuite

Door: Henri Schuite