Nieuws & Agenda
Geslaagden muziekschool De Sleutel (stichting Fundament)
Het was een drukke en spannende week op de muziekschool met de praktijkexamens voor de diverse instrumenten.
Alle leerlingen zijn tot dusverre geslaagd, maar een aantal examens wordt de komende weken nog gehouden. Dat geldt ook voor de openbare examens die plaats zullen worden gehouden op:
Zondag 2 juli 11.00 uur Slagwerk D
Dinsdag 11 juli, 19.30 uur Viool C, dwarsfluit C en dwarsfluit D
Uiteraard bent u daarbij van harte welkom in de theaterzaal van de muziek school.
Geslaagd:
Dinsdag 6 juni, slagwerk
Mart Busscher (Conc.) slagwerk A met lof!
Kim Hemmer (K&Str) slagwerk A met lof!
Mathis Schasfoort (Plech.) slagwerk B
Elmar Schoppink (K&S) slagwerk B
Thom Olde Heuvel (Exc.) slagwerk B
Dinsdag 6 juni, piano, hoorn en dwarsfluit
Jennifer Start piano B
Anouk Nederlof (Conc.) hoorn A
Marrel Bosch (Conc.) bariton A
Pam Gerard piano lichte muziek A
Woensdag 7 juni, trompet en saxofoo
Jens Steghuis (Plech) trompet A
Tygo van der Vechte (Plech.) trompet A
Carmen Withag (Exc.) trompet C
Mirthe Rolink (Plech.) trompet B
Mees Mobach saxofoon B
Jet Luyerink (Conc.) saxofoon B
Christ Meryamka (Conc.) trompet A
Jullian Huisken (SemCr.) trompet B
Thijmen Lowik (Exc.) trompet C
Mirthe Scheffer (Tuk.) trompet C
Florian Scheffer (Tuk.) trompet A
Robin Roetenberg cello B
Laura Klaver (SemCr.) klarinet A met lof!
Donderdag 8 juni, gitaar
Julian Volker gitaar A
Kyana Schasfoort gitaar A
Sepp Milonzi gitaar A
Tatum Pereboom gitaar A
Donderdag 8 juni, dwarsfluit
Britte Broekhof (SemCr) dwarsfluit B
Amber Westenbroek (Conc.) dwarsfluit B
Lotte Bouwhuis (Conc.) dwarsfluit B
Lotte Grootenboer (Conc.) dwarsfluit B
Marlie Bos (Conc.) dwarsfluit B
Frederiek Hänschen (SemCr.) dwarsfluit B
Donderdag 8 juni, viool
Anique Kayser viool B
Demi Stevens viool B
Arianne Meola en Daisy van Benthem zijn geslaagd voor theorie en prima vista,
het openbare praktijkexamen volgt nog.
C examen openbaar volgt nog van:
Arianna Meola viool C
Daisy van Benthem viool C
Nog in te plannen
Lisanne Nederlof gitaar A
Pam Gerard dwarsfluit C
Britt Unland dwarsfluit C
Janet Kempers dwarsfluit C
Marleen Klaver dwarsfluit C
Openbare examens, slagwerk D
zondag 2 juli Ingmar Unland, Jop Engelbertink en Daan Fraterman (Tuk.)
10.30 – 11.00 uur technisch gedeelte
11.00 – 12.00 uur openbaar examen
commissie: Hans Roerdink, Herbert Vaneker, Martine Haitjema
Openbare examens, viool C en dwarsfluit C en D
dinsdag 11 juli
Arianna Meola viool C
Daisy van Benthem viool C
Carmen Japink dwarsfluit C
Minke Mobach dwarsfluit D
commissie: Margo van Vliet, Martine Haitjema, Anita Evering, Herbert Vaneker
Het was een drukke en spannende week op de muziekschool met de praktijkexamens voor de diverse instrumenten.
Alle leerlingen zijn tot dusverre geslaagd, maar een aantal examens wordt de komende weken nog gehouden. Dat geldt ook voor de openbare examens die plaats zullen worden gehouden op:
Zondag 2 juli 11.00 uur Slagwerk D
Dinsdag 11 juli, 19.30 uur Viool C, dwarsfluit C en dwarsfluit D
Uiteraard bent u daarbij van harte welkom in de theaterzaal van de muziek school.
Geslaagd:
Dinsdag 6 juni, slagwerk
Mart Busscher (Conc.) slagwerk A met lof!
Kim Hemmer (K&Str) slagwerk A met lof!
Mathis Schasfoort (Plech.) slagwerk B
Elmar Schoppink (K&S) slagwerk B
Thom Olde Heuvel (Exc.) slagwerk B
Dinsdag 6 juni, piano, hoorn en dwarsfluit
Jennifer Start piano B
Anouk Nederlof (Conc.) hoorn A
Marrel Bosch (Conc.) bariton A
Pam Gerard piano lichte muziek A
Woensdag 7 juni, trompet en saxofoo
Jens Steghuis (Plech) trompet A
Tygo van der Vechte (Plech.) trompet A
Carmen Withag (Exc.) trompet C
Mirthe Rolink (Plech.) trompet B
Mees Mobach saxofoon B
Jet Luyerink (Conc.) saxofoon B
Christ Meryamka (Conc.) trompet A
Jullian Huisken (SemCr.) trompet B
Thijmen Lowik (Exc.) trompet C
Mirthe Scheffer (Tuk.) trompet C
Florian Scheffer (Tuk.) trompet A
Robin Roetenberg cello B
Laura Klaver (SemCr.) klarinet A met lof!
Donderdag 8 juni, gitaar
Julian Volker gitaar A
Kyana Schasfoort gitaar A
Sepp Milonzi gitaar A
Tatum Pereboom gitaar A
Donderdag 8 juni, dwarsfluit
Britte Broekhof (SemCr) dwarsfluit B
Amber Westenbroek (Conc.) dwarsfluit B
Lotte Bouwhuis (Conc.) dwarsfluit B
Lotte Grootenboer (Conc.) dwarsfluit B
Marlie Bos (Conc.) dwarsfluit B
Frederiek Hänschen (SemCr.) dwarsfluit B
Donderdag 8 juni, viool
Anique Kayser viool B
Demi Stevens viool B
Arianne Meola en Daisy van Benthem zijn geslaagd voor theorie en prima vista,
het openbare praktijkexamen volgt nog.
C examen openbaar volgt nog van:
Arianna Meola viool C
Daisy van Benthem viool C
Nog in te plannen
Lisanne Nederlof gitaar A
Pam Gerard dwarsfluit C
Britt Unland dwarsfluit C
Janet Kempers dwarsfluit C
Marleen Klaver dwarsfluit C
Openbare examens, slagwerk D
zondag 2 juli Ingmar Unland, Jop Engelbertink en Daan Fraterman (Tuk.)
10.30 – 11.00 uur technisch gedeelte
11.00 – 12.00 uur openbaar examen
commissie: Hans Roerdink, Herbert Vaneker, Martine Haitjema
Openbare examens, viool C en dwarsfluit C en D
dinsdag 11 juli
Arianna Meola viool C
Daisy van Benthem viool C
Carmen Japink dwarsfluit C
Minke Mobach dwarsfluit D
commissie: Margo van Vliet, Martine Haitjema, Anita Evering, Herbert Vaneker